w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 186
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni

Winaero Tweaker 0.18.0.0


Winaero Tweaker to rozbudowany program pozwalający dostosowywać działanie systemu operacyjnego Windows do wyspecjalizowanych wymagań użytkownika. Obejmuje przy tym opcje, których normalnie w systemie nie znajdziemy, takie jak zmianę szerokości ramki okien, sposobu wyświetlania „niebieskiego ekranu śmierci” BSOD, kolorystyki w dużo szerszym, niż normalnie zakresie. Wiele opcji dotyczy również zarządzania energią, toteż mogą się okazać przydatne podczas użycia na komputerach przenośnych.

Interfejs aplikacji składa się z dwóch głównych części. Lewa to rozbudowane drzewo kategorii, prawa natomiast – szczegółowych ustawień z nimi związanych. Na liście kategorii znajdziemy między innymi ustawienia wyglądu systemu (podstawowe i zaawansowane), zachowania, a także związane z menu kontekstowym, paskiem zadań i pulpitem. Pod każdą z kategorii znajduje się co najmniej kilka innych elementów, a w ramach elementu najczęściej więcej niż jedna opcja do ustawień. W efekcie mamy więc do czynienia z naprawdę rozbudowanym programem, który pozwoli zmodyfikować wygląd i działanie wielu elementów systemie Windows.

Warto dodać, iż pomimo tak szerokiego wachlarza opcji, w programie znajdziemy również ustawienia (tym razem raczej skromne). Dostępna jest między innymi opcja wyłączenia domyślnie aktywnych tekstów podpowiedzi oraz funkcji automatycznego sprawdzania aktualizacji. Dodajmy, że w programie znajdziemy również wyszukiwarkę, aby do interesujących nas opcji dotrzeć szybciej, niż w wyniku mozolnego czasami przewijania listy kategorii z lewej strony interfejsu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (15 głosów)

Strefa Download programu
Winaero TweakerWinaero Tweaker 0.18.0.0
Wersja stabilna
2.18 MB | 2020-10-25

Ilość pobrań: 1152 | W tym miesiącu: 15 | W poprzednim miesiącu: 17

Komentarze (0)
Winaero Tweaker