w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 234
Wszystkich postów: 904402
Wszystkich tematów: 127557

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6604 dni

Never10 1.3.1


Never10 to miniaturowy program, który pozwala użytkownikom Windowsa 7 oraz 8.1 pozbyć się natarczywych komunikatów o możliwości uaktualnienia systemu do najnowszej edycji – Windowsa 10 oraz ewentualnego automatycznego uruchomienia tego procesu. Aplikacja odpowiednio modyfikuje działanie Windows Update, by umożliwić użytkownikowi dalsze, swobodne korzystanie z wersji systemu operacyjnego, którą posiada, bez konieczności martwienia się o to, czy wbrew jego woli nie zostanie on zaktualizowany do najnowszego wersji.

Co istotne, zgodnie z zapewnieniami producenta, program nie powstrzymuje całkowicie działania usługi Windows Update, pozwalając na jej standardową pracę i ściąganie uaktualnień do bieżącego systemu. Jest więc ciekawą propozycją dla wszystkich osób, które nie chcą zdecydować się na przejście na najnowszą wersję systemu, pomimo, iż jest ona w dużej mierze połączeniem pozytywnych cech i sposobu obsługi Windowsa 7 oraz 8.1, którego niektóre elementy nie przypadły wszystkim użytkownikom do gustu.

Przypomnijmy, iż użytkownicy systemu Windows 7 oraz 8.1 mogą (zgodnie z pierwotną informacją Microsoftu) bezpłatnie zaktualizować swoje systemy do najnowszej wersji w przeciągu roku od premiery systemu oznaczonego numerem 10. Aktualizacji można dokonać bezpośrednio z usługi Windows Update lub na przykład przy pomocy stworzonego specjalnie w tym celu narzędzia Windows 10 Media Creation Tool. Cały proces instalacji może okazać się czasochłonny, jednak nie wymaga od użytkownika praktycznie żadnego zaangażowania i jest w pełni automatyczny.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Never10Never10 1.3.1
Wersja stabilna
0.08 MB | 2016-06-25

Ilość pobrań: 58 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Never10
avatararrow
~akiz | 2016.06.25 13:41
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Takie powiadomienia, można sobie samemu wyłączyć bez instalowani jakichkolwiek programów tego typu
Never10 1.3.1