w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 142
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni

Anvisoft PC Plus 1.0


Anvisoft PC Plus to program do szybkiego usuwania licznych problemów w systemie operacyjnym. Pozwala niemal automatycznie naprawić wiele usterek dotyczących ikon pulpitu, połączeń sieciowych, oprogramowania, systemu oraz mechanizmów typowych dla gier komputerowych. Cechuje się bardzo ciekawym, nowoczesnym interfejsem oraz znakomicie rozwiązanym procesem naprawy błędów, który nie wymaga od użytkownika praktycznie żadnej fachowej wiedzy, przez co program może być atrakcyjną propozycją również dla amatorów.

Po uruchomieniu aplikacji w pierwszej chwili wyświetlane jest menu składające się z dużych kafelków, które odpowiadają głównym aspektom naprawy błędów. Wybranie jednego z nich przenosi nas do listy konkretnych usterek. Jak się okazuje, z tego poziomu możemy bez problemu przełączyć się do innej kategorii, korzystając już teraz nie z efektownego menu, ale z listy dziedzin po lewej stronie ekranu. Wyświetlane w głównym okienku błędy można dodatkowo sortować według kolejnych kryteriów, o ile są dostępne. Musimy w tym celu wykorzystać wyświetlane przy górnej krawędzi zakładki. Gdy na liście zlokalizujemy dotyczący nas problem, wystarczy nacisnąć przycisk, aby wyświetlić szczegółowy opis usterki. Włączenie naprawiania uaktywnia automatyczny proces, który przed startem dodatkowo poinformuje nas o konsekwencjach próby naprawy (np. konieczność usunięcia plików znajdujących się w koszu).

W zależności od typu problemu i jego zaawansowania, naprawianie trwać może od kilku sekund nawet do kilku minut. Na bieżąco jednak informowani jesteśmy o postępie prac, dlatego łatwo śledzić na jakim etapie jest program. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, iż ciężko wyobrazić sobie łatwiejsze w obsłudze narzędzie do naprawiania usterek systemowych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (5 głosów)

Strefa Download programu
Anvisoft PC PlusAnvisoft PC Plus 1.0
Wersja stabilna
18.21 MB | 2014-12-05

Ilość pobrań: 352 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Anvisoft PC Plus
avatararrow
~Krzysztof | 2014.12.05 16:54
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Narzędzie znakomite.Tylko tyle !
Anvisoft PC Plus 1.0