w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 209
Wszystkich postów: 904406
Wszystkich tematów: 127559

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6607 dni

GiveMePower (GMP) 2.0


GiveMePower (GMP) to bardzo prosta aplikacja, która pozwoli uruchamiać inne programy z najwyższymi dostępnymi dla Windowsa uprawnieniami. Program stworzył po to, by w możliwie najprostszy sposób umożliwić użytkownikom korzystanie z oprogramowania bez ograniczeń nakładanych przez uprawnienia. Uprawnienia poziomu systemowego można porównać do uprawnień "roota" znanych z systemów rodziny Linux.

Pomimo oferowanej funkcjonalności, program jest raczej prymitywny, co jednak można uznać za jego zaletę. Po uruchomieniu naszym oczom ukazuje się niewielkie okienko z dużym przyciskiem, którego naciśnięcie przenosi użytkownika automatycznie do typowego okna eksploratora, z poziomu którego mamy teraz możliwość znalezienie skrótu do programu, który chcemy uruchomić z maksymalnymi uprawnieniami. Na tym etapie możemy skorzystać zarówno z ikony skrótu na pulpicie, jak i faktycznego pliku z aplikacją, który najczęściej zaszyty jest w strukturze katalogów "plików programów". Dwukrotne kliknięcie odpowiedniego skrótu natychmiastowo zamyka wszystkie dotychczas otwarte okienka, czyli zarówno eksplorator, jak i niewielki launcher aplikacji GiveMePower; uruchomienie programu z wykorzystaniem uprawnień systemowych jest rozpoczynane.

Na tym w zasadzie kończą się możliwości opisywanej aplikacji. Jest skrajnie prosta w swojej formie, ale dobrze spisuje się w zadaniu, do którego została stworzona. Polecić ją można wszystkim użytkownikom poszukujących jak najprostszego rozwiązania do wygodnego uruchamiania programów z najwyższymi uprawnieniami użytkownika.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
GiveMePower (GMP)



GiveMePower (GMP) 2.0
Wersja stabilna
0.32 MB | 2015-01-08

Ilość pobrań: 93 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
GiveMePower (GMP)