w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 186
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni

Tweaking.com - Technicians Toolbox 1.2.0


Tweaking.com - Technicians Toolbox to program będący zestawem kilkunastu mniejszych narzędzi do szeroko pojętego testowania naszego komputera. Pozwolą one na zbadanie wielu parametrów pracy sprzętu, głównie jednak dotyczących sieci, pracy dysków, kont użytkowników oraz procesów i zadań. Zgodnie z nazwą, pakiet rzeczywiście stanowić może odpowiedni zestaw narzędzi do pierwszego kontaktu z diagnozowanym komputerem na przykład w celu próby naprawy najpopularniejszych usterek związanych z połączeniem internetowym czy nieprawidłową pracą systemu operacyjnego.

Opisywany zestaw jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystkie narzędzia opakowane zostały w jedną aplikację i choć uruchamiają się jako osobne okienka, wszystko dzieje się w obrębie jednego, większego programu, przez co na pulpicie użytkownika nie pojawia się zbędne zamieszanie. Kolejne interesujące nas moduły uruchamiamy z poziomu pionowego menu po lewej stronie ekranu. Warto zwrócić uwagę, iż jednocześnie wyświetlanych jest tylko kilka narzędzi, więc wspomniane menu należy przewinąć (na przykład rolką myszki), by uzyskać dostęp do wszystkich propozycji. Każde z narzędzi jest bardzo intuicyjne i nie wymaga szczególnej nauki obsługiwania. Wystarczy ogólna wiedza o podejmowanym działaniu (na przykład podstawowa wiedza o adresacjach IP w przypadku badania ustawień karty sieciowej).

Wygodnie rozwiązano dostęp do wszystkich kolejno otwieranych okien poszczególnych elementów pakietu. Każdy moduł pokazywany jest nie tylko jako nowe okno, ale także karta w górnej części głównego okna aplikacji. Dzięki temu pomiędzy wszystkimi uruchomionymi usługami możemy przełączać się podobnie, jak w przeglądarce internetowej pomiędzy stronami na wielu kartach. Znacznie ułatwia to pracę i wprowadza dodatkowy porządek.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Tweaking.com - Technicians ToolboxTweaking.com - Technicians Toolbox 1.2.0
Wersja stabilna
6.08 MB | 2016-03-29
przejdź
Tweaking.com - Technicians Toolbox Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 117 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Tweaking.com - Technicians Toolbox