w
googluj

Tweaking.com - Technicians Toolbox Portable 1.2.0


Tweaking.com - Technicians Toolbox Portable - przenośna wersja, która nie wymaga instalacji w systemie. Jest to program będący zestawem kilkunastu mniejszych narzędzi do szeroko pojętego testowania naszego komputera. Pozwolą one na zbadanie wielu parametrów pracy sprzętu, głównie jednak dotyczących sieci, pracy dysków, kont użytkowników oraz procesów i zadań. Zgodnie z nazwą, pakiet rzeczywiście stanowić może odpowiedni zestaw narzędzi do pierwszego kontaktu z diagnozowanym komputerem na przykład w celu próby naprawy najpopularniejszych usterek związanych z połączeniem internetowym czy nieprawidłową pracą systemu operacyjnego.

Opisywany zestaw jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystkie narzędzia opakowane zostały w jedną aplikację i choć uruchamiają się jako osobne okienka, wszystko dzieje się w obrębie jednego, większego programu, przez co na pulpicie użytkownika nie pojawia się zbędne zamieszanie. Kolejne interesujące nas moduły uruchamiamy z poziomu pionowego menu po lewej stronie ekranu. Warto zwrócić uwagę, iż jednocześnie wyświetlanych jest tylko kilka narzędzi, więc wspomniane menu należy przewinąć (na przykład rolką myszki), by uzyskać dostęp do wszystkich propozycji. Każde z narzędzi jest bardzo intuicyjne i nie wymaga szczególnej nauki obsługiwania. Wystarczy ogólna wiedza o podejmowanym działaniu (na przykład podstawowa wiedza o adresacjach IP w przypadku badania ustawień karty sieciowej).

Wygodnie rozwiązano dostęp do wszystkich kolejno otwieranych okien poszczególnych elementów pakietu. Każdy moduł pokazywany jest nie tylko jako nowe okno, ale także karta w górnej części głównego okna aplikacji. Dzięki temu pomiędzy wszystkimi uruchomionymi usługami możemy przełączać się podobnie, jak w przeglądarce internetowej pomiędzy stronami na wielu kartach. Znacznie ułatwia to pracę i wprowadza dodatkowy porządek.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Tweaking.com - Technicians Toolbox PortableTweaking.com - Technicians Toolbox Portable 1.2.0
Wersja stabilna
3.43 MB | 2016-03-29
przejdź Wersja instalacyjna Tweaking.com - Technicians Toolbox

Ilość pobrań: 174 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Tweaking.com - Technicians Toolbox Portable