w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 187
Wszystkich postów: 904463
Wszystkich tematów: 127571

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6675 dni
pl

Suppress Dwm Performance Prompts64


SuppressDwmPerformancePrompts64 (SuppressDwm64) to program do wstrzymywania automatycznych działań (komunikatów) menadżera okien pulpitu, w efekcie czego unikniemy samych zmian oraz powiadomień o modyfikacjach aktualnie używanego schematu kolorów systemu. Oprogramowanie to może się okazać przydatne na przykład graczom, którzy mogą stosunkowo często doświadczać automatycznych ingerencji uruchamianych gier w schemat kolorów systemu, o czym powiadomienia mogą być uciążliwe. Aplikacja pomoże je powstrzymać, dodatkowo blokując samo działanie zmiany schematów kolorystycznych.

Program jest dość prosty w obsłudze, ponieważ została ona podzielona na dwie wersje: sprzyjającą początkującemu oraz zaawansowanemu użytkownikowi. Co więcej, aplikacja stworzona została przez Polaka, zatem polskojęzyczny interfejs jest stuprocentowo zrozumiały oraz przyjazny dla rodzimego użytkownika. Cała obsługa sprowadza się do wybierania kilku opcji w kolejnych okienkach wyświetlanego kreatora. Docelowo nasza konfiguracja zmierza do wyświetlenia niewielkiego okienka, z poziomu którego możliwe jest zrestartowanie menadżera okien pulpitu, ustawienie wyzwalaczy oraz zarządzanie autostartem.

Dodatkową możliwością w programie jest zapis wszystkich naszych działań w formie logu do pliku. Automatycznie tworzony jest dokument z rozszerzeniem LOG (możemy z powodzeniem odczytać jego zawartość w Notatniku), który zapisywany jest w folderze, z którego uruchomiliśmy aplikację; domyślnie będzie to więc podkatalog w folderze z pobieranymi plikami.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Program przeznaczony jest tylko dla komputerów z systemami 64-bitowymi.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Suppress Dwm Performance Prompts64Suppress Dwm Performance Prompts64 0.97
Wersja stabilna 64-bitowa
0.77 MB | 2015-04-08

Ilość pobrań: 259 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Suppress Dwm Performance Prompts64