w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 201
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni

MultiMon Lite 3.00


MultiMon Lite to darmowa edycja programu do monitorowania wielu parametrów pracy systemu operacyjnego, kierowanego do zaawansowanych użytkowników, takich jak producenci oprogramowania, administratorzy, pracownicy pomocy technicznej lub inni wymagający wielu szczegółowych danych komputerze. Aplikacja monitoruje na bieżąco i wyświetla dokładne dane o procesach, wątkach, systemie, rejestrze, urządzeniach, klawiaturze, myszy i schowku. W czasie rzeczywistym rejestrowane są wszystkie działania aplikacji oraz użytkownika, co pozwala na ich monitorowanie, a tym samym gromadzenie interesującej, bardzo obszernej próbki danych do analizy.

Ponieważ wszystkie zbierane informacje są opatrzone licznymi szczegółami, ich analiza (choć może okazać się wyzwaniem dla początkujących użytkowników), z pewnością przyczyni się na przykład do łatwiejszego dalszego rozwijania tworzonej przez nas aplikacji. Obsługa programu sprowadza się do wyboru po lewej stronie elementów, które chcemy analizować i naciśnięcia przycisku „Play”. Od tego momentu, w kolejnych zakładkach na ekranie, na bieżąco gromadzone są dane z wybranych przez nas obszarów zainteresowań. Warto rozważnie zaznaczać kolejne opcje, ponieważ na przykład w przypadku rejestru, kolejne akcje z nim związane są tak częste, iż bardzo szybko zapełniają listę wpisów o setki i tysiące nowych pozycji.

Podczas korzystania z programu na co dzień, warto zwrócić uwagę na ustawienia całej aplikacji, gdzie znajdziemy między innymi kilka możliwości zwiększenia czytelności wyświetlanych tabel (np. możliwość wyświetlania ikonek procesów oraz linii siatki).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MultiMon LiteMultiMon Lite 3.00
Wersja stabilna
1.76 MB | 2019-01-02

Ilość pobrań: 57 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
MultiMon Lite