w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 196
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni

Xvirus System Cleaner Free 3.1.1


Xvirus System Cleaner Free to niewielki, darmowy program służący do optymalizacji systemu operacyjnego, co w tym przypadku sprowadza się głównie do usuwania zbędnych plików, defragmentacji dysków, czyszczenia ciasteczek, cache, historii przeglądania Internetu oraz naprawiania wpisów w rejestrze. Każdą z tych czynności uruchamiamy osobno, a efekt pracy poszczególnych elementów przybliża nas do oczyszczenia komputera z drobnych błędów, co przyczynia się zarówno do zwiększenia stabilności pracy, jak i odczuwalnej szybkości działania maszyny.

Całość została opakowana w nowoczesny, bardzo minimalistyczny interfejs. Podczas naszych testów nieco kulało jego rysowanie: elementy w kolejnych okienkach pojawiały się dosyć wolno, jednak to drobiazg, który nie wpływa na ostateczną funkcjonalność. Podstawowe opcje wybieramy tu z menu głównego, a prowadzą nas one do kolejnych okienek. Wszystkie opcje dostępne w aplikacji są możliwie proste w obsłudze – nie znajdziemy w nich wielu, a czasem nawet żadnych ustawień. Łatwo więc wysnuć wniosek, iż program adresowany jest głównie do użytkowników o mniejszych wymaganiach w kwestii personalizacji aplikacji, z drugiej jednak strony, wystarczająco świadomych, jakie operacje chcą przy pomocy programu wykonać (nie znajdziemy tu bowiem jakiegoś rodzaju „ogólnego” przycisku „Napraw wszystko”, jak ma to miejsce w niektórych, jeszcze bardziej uproszczonych narzędziach).

Warto dodać, iż producent oferuje program również w wersji płatnej, która rozszerza jego możliwości głównie o funkcje automatycznej aktualizacji bazy danych i harmonogram wykonywania oczyszczania komputera.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Xvirus System Cleaner FreeXvirus System Cleaner Free 3.1.1
Wersja stabilna
7.82 MB | 2017-03-15

Ilość pobrań: 157 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Xvirus System Cleaner Free