w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 186
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni
pl

AdvancedRun 1.07


AdvancedRun to program, który umożliwia uruchamianie innych aplikacji w systemie, z dodatkowymi parametrami startowymi, między innymi takimi jak priorytet, ścieżka startowa, tryb zgodności, rozmiar i położenie okna czy uprawnienia użytkownika. Pozwala tym samym skrócić czas konfiguracji uruchamianego programu, albo umożliwić jego działanie w niedostępny do tej pory sposób (na przykład z innej ścieżki). Obsługa jest bardzo prosta i sprowadza się do jednego okienka konfiguracyjnego. Dużym atutem jest niemal błyskawiczna praca i maksymalnie czytelny interfejs (choć z tego samego powodu trudno go uznać za najnowocześniejszy).

Okno konfiguracyjne wyświetla się od razu po dwukrotnym kliknięciu na ikonę aplikacji. Wystarczy uzupełnić interesujące nas elementy, by wprowadzić je do parametrów aplikacji podczas startu. Choć kolejność wybierania kolejnych danych może być dowolna, elementy w interfejsie zostały umieszczone według pewnego logicznego porządku, zatem dla ułatwienia warto uzupełnić je po prostu po kolei. Ponieważ do aplikacji dostępnej jest spolszczenie, nie będziemy mieć najmniejszego problemu ze zrozumieniem sposobu działania poszczególnych elementów, ponieważ zostały świetnie opisane w samym programie.

Warto zwrócić uwagę, iż w dolnej części interfejsu znajdziemy kilka przycisków funkcyjnych. Z tego miejsca możliwe jest zapisanie wybranej konfiguracji na przyszłość, by kiedyś ponownie z niej skorzystać, nie tracąc ponownie czasu na uzupełnianie danych. Wybrane ustawienia załadujemy do programu korzystając z kolejnego przycisku. Klawiszem „Uruchom” włączymy wybrany program, stosując jednocześnie wszystkie wybrane uprzednio opcje.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Spolszczenie!
Aby skorzystać z polskiego języka interfejsu, należy przekopiować plik z rozpakowanego archiwum spolszczenia do folderu z aplikacją, a następnie ponownie ją uruchomić. Nowy język zostanie automatycznie zastosowany.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AdvancedRunAdvancedRun 1.07
Wersja stabilna 32-bitowa
0.06 MB | 2018-12-03
AdvancedRun 1.07
Wersja stabilna 64-bitowa
0.07 MB | 2018-12-03
Spolszczenie do AdvancedRun

Ilość pobrań: 258 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
AdvancedRun