w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 183
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni

FixWin 10.0.1.0


FixWin – zestaw drobnych poprawek, w tej wersji kierowany do użytkowników systemu Windows 10. Podzielone zostały na kategorie, obejmując takie obszary działania systemu, jak: eksplorator plików, Internet i komunikację, elementy typowe dla Windows 10 oraz zaawansowane opcje systemowe. Wszystkie poprawki służą naprawie ewentualnych błędów w funkcjonowaniu podstawowych elementów systemowych, nie zaś rozszerzaniu jego możliwości o nowe funkcje.

Obsługa pakietu jest bardzo prosta, a pierwszą zaletą w tym zakresie jest brak konieczności instalacji. Po uruchomieniu, na początku wyświetlane jest informacyjne podsumowanie o systemie. Wyświetlana jest wersja systemu wraz z architekturą, model procesora oraz ilość zainstalowane pamięci operacyjnej. By przejść do etapu naprawiania poszczególnych obszarów, wystarczy wybrać interesującą nas zakładkę w lewej części okienka. Wówczas na środku wyświetlona zostanie lista dostępnych opcji, wraz z przyciskiem do ich wprowadzenia. Generalnie aplikację obsługuje się analogicznie, jak jej starsze edycje, kierowane do poprzednich wersji systemów operacyjnych (szczegóły poniżej w sekcji Uwaga!), zatem jeśli któryś z użytkowników jest już z nimi zaznajomiony, również tutaj nie będzie miał żadnego kłopotu ze sprawnym poruszaniem się po opcjach.

Warto zwrócić również uwagę na wbudowane w program odnośniki do narzędzi, które pozwolą nam wykryć przyczyny błędów w jednej z 18 kategorii (dostępne są pod pozycją Troubleshooters). Nie są to autorskie narzędzia, a jedynie skróty do wbudowanych w system kreatorów, ale zestawienie ich w jednym miejscu jest dużo wygodniejsze od ręcznego poszukiwania danego „pomocnika” w gąszczu systemowych opcji.

Uwaga!
• Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.
• W naszej bazie programów znajdują się również:
FixWin dla Windows 8/8.1,
FixWin dla Visty/7.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
FixWinFixWin 10.0.1.0
Wersja stabilna
0.1 MB | 2019-07-11

Ilość pobrań: 3826 | W tym miesiącu: 44 | W poprzednim miesiącu: 70

Komentarze (0)
FixWin