w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 238
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6678 dni
pl

Clipboard Extender 0.9 Build 5908


Clipboard Extender – prosty i funkcjonalny program rozszerzający możliwości systemowego schowka o opcję zapamiętywania wielu kopiowanych elementów, a następnie wklejania dowolnego z nich, bez względu na kolejność ich utworzenia w historii. Cechuje się bardzo prostą obsługą, uwzględniającą wygodne rozwiązania z wykorzystaniem skrótów klawiszowych, a także ciekawym interfejsem o niespotykanym, ale nowoczesnym i dopracowanym wyglądzie, dzięki któremu obsługa i konfiguracja jest przyjemna i efektywna.

Co ważne, aby rozpocząć korzystanie z programu nie jest wymagana praktycznie żadna konfiguracja. To świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią grzebać w ustawieniach przed faktyczną możliwością skorzystania za aplikacji. Tutaj po instalacji wystarczy nadal korzystać z komputera, swobodnie kopiując elementy do schowka – zapisane one zostaną na liście w historii aplikacji (działa ona w tle, sygnalizując to ikoną na pasku zadań). Aby wkleić dany element, należy wybrać go na liście, a następnie użyć standardowej metody wklejania do dowolnego innego programu.

Do ustawień można sięgnąć, kiedy standardowe parametry pracy aplikacji z jakichś przyczyn nam nie odpowiadają. W opcjach znajdziemy między innymi możliwość zmiany domyślnych skrótów klawiaturowych odpowiedzialnych za obsługę przewijania listy, lokalizacji wyświetlanej tabeli z wynikami oraz kilka innych funkcji. Po zainstalowaniu, domyślnie aktywna jest funkcja automatycznego uruchamiania programu po zalogowaniu się użytkownika do systemu. Jeśli tylko faktycznie chcemy z programu korzystać na co dzień, warto pozostawić ją włączoną, ponieważ w przeciwnym wypadku łatwo będzie zapomnieć, iż kolejne kopiowane elementy nie zapamiętują się w historii systemowego schowka (o ile zapomnimy samodzielnie włączyć program).

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Clipboard ExtenderClipboard Extender 0.9 Build 5908
Wersja stabilna
2.12 MB | 2016-03-29
przejdź
Clipboard Extender Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 91 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Clipboard Extender