w
googluj
pl

Clipboard Extender Portable 0.9 Build 5908


Clipboard Extender Portable – wersja, która działa bez instalacji w systemie. Jest to prosty i funkcjonalny program rozszerzający możliwości systemowego schowka o opcję zapamiętywania wielu kopiowanych elementów, a następnie wklejania dowolnego z nich, bez względu na kolejność ich utworzenia w historii. Cechuje się bardzo prostą obsługą, uwzględniającą wygodne rozwiązania z wykorzystaniem skrótów klawiszowych, a także ciekawym interfejsem o niespotykanym, ale nowoczesnym i dopracowanym wyglądzie, dzięki któremu obsługa i konfiguracja jest przyjemna i efektywna.

Co ważne, aby rozpocząć korzystanie z programu nie jest wymagana praktycznie żadna konfiguracja. To świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią grzebać w ustawieniach przed faktyczną możliwością skorzystania za aplikacji. Tutaj po instalacji wystarczy nadal korzystać z komputera, swobodnie kopiując elementy do schowka – zapisane one zostaną na liście w historii aplikacji (działa ona w tle, sygnalizując to ikoną na pasku zadań). Aby wkleić dany element, należy wybrać go na liście, a następnie użyć standardowej metody wklejania do dowolnego innego programu.

Do ustawień można sięgnąć, kiedy standardowe parametry pracy aplikacji z jakichś przyczyn nam nie odpowiadają. W opcjach znajdziemy między innymi możliwość zmiany domyślnych skrótów klawiaturowych odpowiedzialnych za obsługę przewijania listy, lokalizacji wyświetlanej tabeli z wynikami oraz kilka innych funkcji. Po zainstalowaniu, domyślnie aktywna jest funkcja automatycznego uruchamiania programu po zalogowaniu się użytkownika do systemu. Jeśli tylko faktycznie chcemy z programu korzystać na co dzień, warto pozostawić ją włączoną, ponieważ w przeciwnym wypadku łatwo będzie zapomnieć, iż kolejne kopiowane elementy nie zapamiętują się w historii systemowego schowka (o ile zapomnimy samodzielnie włączyć program).

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Clipboard Extender PortableClipboard Extender Portable 0.9 Build 5908
Wersja stabilna
2.5 MB | 2016-03-29
przejdź Wersja instalacyjna Clipboard Extender

Ilość pobrań: 48 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Clipboard Extender Portable