w
googluj

Windows Repair Toolbox Portable 3.0.3.7


Windows Repair Toolbox Portable (przenośna wersja, nie wymaga instalacji) to program skupiający w sobie kilkadziesiąt mniejszych aplikacji niezależnych producentów służących do analizy pracy komputera, odinstalowywania programów, wyszukiwania szkodliwego oprogramowania (malware), monitorowania sprzętu czy też wprowadzania poprawek do samego Windowsa. Wśród nich znajdziemy zarówno mniej znane propozycje, jak i takie ikony jak choćby CPU-Z, GPU-Z, SSD-Z, FastCopy czy FRST. Działanie programu polega na pobraniu przenośnej wersji wskazanej przez nas aplikacji i jej uruchomieniu (jeśli pobierany program obsługuje język polski, zostanie on automatycznie zastosowany).

Opisywane narzędzie jest programem typowo użytkowym. Interfejs nie ujmie naszych serc nowoczesnym wyglądem, ale jest wzorowo czytelny dzięki podziałowi na zakładki, a w ich obrębie na czytelne pola. Dzięki temu już od pierwszych chwil z aplikacją nie można się w niej czuć zagubionym. Rozważając pobranie programu i jego użytkowanie warto uświadomić sobie, iż aplikacja sama w sobie oferuje jedynie podstawowe narzędzia wyświetlające bazowe informacje o systemie (np. obciążenie procesora czy stan połączenia internetowego) oraz udostępnia notatnik. Wszystkie inne możliwości (a jest ich sporo) wynikają bezpośrednio z możliwości aplikacji trzecich, które przy pomocy niniejszego programu bezproblemowo pobierzemy i uruchomimy, bez konieczności ich ręcznego wyszukiwania w Sieci.

Aplikacja stanowi świetną propozycję programu „pierwszego kontaktu” dla wszystkich bardziej zaawansowanych użytkowników komputera czy nawet osób pracujących w różnego rodzaju serwisach komputerowych. Oferowany tutaj zestaw narzędzi jest bogaty w funkcje, a wygoda wynikająca z konieczności noszenia przy sobie tylko jednego programu (pozostałe pobiorą się w razie potrzeby na bieżąco), jest nie do przecenienia.

Wymagania!
• Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.• Do działania aplikacji (a przynajmniej pierwszego pobrania każdego z programów) niezbędny jest dostęp do Internetu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (5 głosów)

Strefa Download programu
Windows Repair Toolbox PortableWindows Repair Toolbox Portable 3.0.3.7
Wersja stabilna
3.1 MB | 2023-06-14
przejdź Wersja instalacyjna Windows Repair Toolbox

Ilość pobrań: 1939 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (0)
Windows Repair Toolbox Portable