w
googluj
pl

Remote Desktop Manager Free Portable 2.7.0.0


Remote Desktop Manager Free Portable - wersja programu, która działa bez instalacji w systemie. Jest to darmowa odmiana kombajnu do zdalnego zarządzania komputerem. Choć w tej edycji jest to dużo bardziej ubogi w funkcje program, i tak oferuje ich na tyle wiele, że dla początkującego, prywatnego użytkownika może ich być aż nadto. Względem pełnej edycji, narzędzie pozbawiono przede wszystkim opcji związanych z pracą zespołową, w firmie oraz z protokołami bezpieczeństwa, które m.in. szyfrują nasze połączenia. Program może się więc okazać całkiem funkcjonalny, jak na dużo niższe, domowe potrzeby.

Znaczne uszczuplenie możliwości aplikacji względem pełnej wersji, nie oznacza niestety szczególnego ułatwienia obsługi. Choć interfejs jest bardzo nowoczesny i dopracowany (korzysta zarówno ze wstążki, jak i modnych, ostro zakończonych krawędzi na przyciskach), doszukanie się interesujących nas opcji może chwilę zająć. Co ważne, nie wynika to z zagmatwania obsługi, ale z mnogości dostępnych opcji, które na każdym kroku zalewają użytkownika. Z pewnością nie jest to idealny program dla osób, które po raz pierwszy będą chciały skorzystać z tego typu narzędzia. Wówczas pomocna okaże się rozbudowana instrukcja obsługi, która czytelnie przedstawia wiele aspektów związanych z obsługą najważniejszych funkcji. Niestety dostępna jest tylko online i jedynie w języku angielskim.

Na koniec warto zwrócić uwagę, iż w niektórych sytuacjach program nieco negatywnie zaskakuje szybkością działania. Otwieranie kolejnych okienek z opcjami potrafi czasem nie być natychmiastowe, a w sytuacji, kiedy musimy obsłużyć ich kilka, przekłada się to na zauważalne opóźnienia w pracy. Naturalnie nie są to długie przycięcia, ale czasami program sprawia po prostu wrażenie ociężałego. Mimo to warto go przetestować, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę liczbę oferowanych przez niego możliwości (mimo, iż mamy do czynienia z „okrojoną”, darmową edycją).

Uwaga!
• W naszej bazie znajduje się również testowa edycja pełnej wersji programu Remote Desktop Manager.• Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Wymagania!
• Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.• Niezbędne jest założenie darmowego konta użytkownika i zarejestrowanie się przy jego pomocy w przeciągu 30 dni od pierwszego uruchomienia aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Remote Desktop Manager Free PortableRemote Desktop Manager Free Portable 2.7.0.0
Wersja stabilna
143.62 MB | 2016-09-03
przejdź Wersja instalacyjna Remote Desktop Manager Free

Ilość pobrań: 227 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Remote Desktop Manager Free Portable