w
googluj
pl

Win Updates Disabler Portable 1.4


Win Updates Disabler Portable to prosty, polskojęzyczny program umożliwiający wyłączenie automatycznych aktualizacji, centrum zabezpieczeń, usługi Windows Defender oraz zapory ogniowej w systemie Windows, począwszy od edycji XP. Dzięki niemu użytkownicy, którzy nie życzą sobie tego typu funkcjonalności w systemie, będą ją mogli bezproblemowo wyłączyć, bez konieczności mozolnego przedzierania się przez struktury ustawień w Panelu Sterowania, by znaleźć odpowiednie opcje, które standardowo służą do tego w systemie.

Obsługa programu jest dziecinnie prosta, a dzięki możliwości przywrócenia ustawień (ponownego aktywowania wyłączonych wcześniej funkcji), również bezpieczna, ponieważ w każdej chwili będziemy mogli wrócić do stanu sprzed użycia aplikacji. Aby zastosować zmiany, wystarczy wybrać na liście usługi, które chcemy włączyć lub wyłączyć, a następnie zatwierdzić wybór przyciskiem w dolnej części okienka. Możliwe, że część z wybranych przez nas opcji faktycznie zostanie zastosowana dopiero po ponownym uruchomieniu komputera.

Poza powyższymi możliwościami, program nie oferuje w zasadzie żadnych ustawień czy opcji. Naszym zdaniem jest to jego zaleta – często producenci sztucznie zwiększają funkcjonalność swoich niewielkich aplikacji dodając do nich mniej lub bardziej przydatne narzędzia, które tak naprawdę są kopiami aplikacji dostępnych bezpośrednio w systemie. Tutaj mamy do czynienia z naprawdę prostym programem, który dobrze wywiązuje się ze swojej pierwotnej funkcji. Atutem jest również bardzo stabilna praca, szybkie działanie i uruchamianie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Win Updates Disabler PortableWin Updates Disabler Portable 1.4
Wersja stabilna
1.46 MB | 2016-05-16
przejdź Wersja instalacyjna Win Updates Disabler

Ilość pobrań: 387 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Win Updates Disabler Portable