w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 180
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni
pl

Win Updates Disabler 1.4


Win Updates Disabler to prosty, polskojęzyczny program umożliwiający wyłączenie automatycznych aktualizacji, centrum zabezpieczeń, usługi Windows Defender oraz zapory ogniowej w systemie Windows, począwszy od edycji XP. Dzięki niemu użytkownicy, którzy nie życzą sobie tego typu funkcjonalności w systemie, będą ją mogli bezproblemowo wyłączyć, bez konieczności mozolnego przedzierania się przez struktury ustawień w Panelu Sterowania, by znaleźć odpowiednie opcje, które standardowo służą do tego w systemie.

Obsługa programu jest dziecinnie prosta, a dzięki możliwości przywrócenia ustawień (ponownego aktywowania wyłączonych wcześniej funkcji), również bezpieczna, ponieważ w każdej chwili będziemy mogli wrócić do stanu sprzed użycia aplikacji. Aby zastosować zmiany, wystarczy wybrać na liście usługi, które chcemy włączyć lub wyłączyć, a następnie zatwierdzić wybór przyciskiem w dolnej części okienka. Możliwe, że część z wybranych przez nas opcji faktycznie zostanie zastosowana dopiero po ponownym uruchomieniu komputera.

Poza powyższymi możliwościami, program nie oferuje w zasadzie żadnych ustawień czy opcji. Naszym zdaniem jest to jego zaleta – często producenci sztucznie zwiększają funkcjonalność swoich niewielkich aplikacji dodając do nich mniej lub bardziej przydatne narzędzia, które tak naprawdę są kopiami aplikacji dostępnych bezpośrednio w systemie. Tutaj mamy do czynienia z naprawdę prostym programem, który dobrze wywiązuje się ze swojej pierwotnej funkcji. Atutem jest również bardzo stabilna praca, szybkie działanie i uruchamianie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (6 głosów)

Strefa Download programu
Win Updates DisablerWin Updates Disabler 1.4
Wersja stabilna
1.26 MB | 2016-05-16
przejdź
Win Updates Disabler Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 498 | W tym miesiącu: 42 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (1)
Win Updates Disabler
avatararrow
Krzysztof J. Szklarski | 2016.01.31 22:26
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Po przeczytaniu tak wspaniałego opisu programu byłoby grzechem nieściągnięcie go i nie spróbowaniu! Czytając tak wyśmienicie przygotowanego opisu ręce same składają się do oklasków! Brawo!!!
Win Updates Disabler 1.3