w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 155
Wszystkich postów: 904445
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni

Windows Privacy Tweaker 3.0.2


Windows Privacy Tweaker to program umożliwiający zapanowanie nad wszystkimi ustawieniami związanymi z bezpieczeństwem systemu, stworzony głównie z myślą o Windows 10. Przez bezpieczeństwo należy w tym przypadku rozumieć zapewnienie go użytkownikowi – ochronę prywatności, minimalizację śledzenia i gromadzenia anonimowych statystyk. Aplikacja po uruchomieniu sprawdza stan wszystkich obsługiwanych przez siebie obszarów ustawień, a następnie kolorystycznie informuje użytkownika o tym, czy dane preferencje są bezpieczne, czy nie.

Zastosowano tu prosty podział na dwa kolory, który jednoznacznie informuje o tym, czy włączenie danej opcji jest dla bezpieczeństwa korzystne, czy nie (niektóre propozycje konkurencyjne, jeśli oferują rozgraniczenie kolorystyczne, jego skala czasem opiera się o więcej barw i w efekcie użytkownik musi zadecydować o niektórych elementach samodzielnie). Tutaj takiego kłopotu nie będzie. Aby zmienić wybrane ustawienie, wystarczy kliknąć na danej opcji. Możliwe jest też wybranie wszystkich elementów jednocześnie. Już samo zaznaczenie danej opcji powoduje jej zastosowanie – nie ma konieczności zatwierdzania modyfikacji dodatkowymi przyciskami.

Warto dodać, iż program jest wygodny w obsłudze również jeśli chodzi o organizację interfejsu: wszystkie możliwości zostały podzielone na kilka zakładek, dzięki czemu szybciej dojdziemy do ustawień traktujących na przykład sam systemowy rejestr. Aplikacja ma znikome wymagania sprzętowe, więc z powodzeniem zadziała na każdym sprzęcie spełniającym wymagania systemowe.

Ograniczenia!
Program został stworzony z myślą o Windows 10 i w nim pozostaje w pełni funkcjonalny. Producent informuje, iż w systemie Vista, 7 oraz 8.1 aplikacja wykrywa tylko niektóre ustawienia związane z bezpieczeństwem.

Spolszczenie!
Interfejs programu jest anglojęzyczny, ale wszystkie dane usług wyświetlają domyślne opisy pobierane z systemu – one będą zatem polskojęzyczne.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Windows Privacy TweakerWindows Privacy Tweaker 3.0.2
Wersja stabilna
5.87 MB | 2017-11-11

Ilość pobrań: 516 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Windows Privacy Tweaker