w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 232
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6678 dni

Enhanso Pro 2.1.1.576


Enhanso Pro to zestaw wielu narzędzi do optymalizacji komputera i gromadzenia informacji o podzespołach. Całość skupia się na modyfikowaniu głównie ustawień i sposobu działania sprzętu, nie zaś licznych niuansów związanych bezpośrednio z oprogramowaniem. Na tle oferty konkurencji, program wyróżnia się liczbą dostarczanych danych (przykładem może być wyjątkowo imponująca lista napięć odczytanych przez płytę główną) oraz bardzo czytelny sposób prezentacji. Obsługa jest prosta, co zawdzięczamy między innymi interfejsowi bazującemu w sporej mierze na wstążce, zamiast typowego paska narzędzi – to sprawdzone rozwiązanie, które wyraźnie przekłada się na szybkość obsługi kolejnych funkcji.

Po uruchomieniu aplikacji, w pierwszej kolejności wyświetlany jest wieloekranowy panel z informacjami. Pomiędzy kolejnymi danymi przełączamy się właśnie z poziomu wstążki, natomiast jeśli chodzi o obsługę – jest ona tutaj ograniczona do minimum; głównie możemy tu przejrzeć wiele danych z kolejnych podzespołów, ale nie możemy tu nic modyfikować. Tę możliwość przyniosą dopiero kolejne główne zakładki.

Druga i trzecia (czyli odpowiednio Narzędzia oraz Ulepszenia) kryją ich naprawdę sporo. Większość z nich jest dostatecznie opisana samą nazwą, jednak zalecamy korzystanie z tych opcji programu tylko wtedy, kiedy choć trochę orientujemy się w sposobie działania komputera i kolejne opcje wybieramy świadomie. Losowe zmienianie parametrów może przynieść tylko negatywny skutek w procesie zwiększania stabilności pracy komputera.

Ustawienia kryjące się pod pozostałymi zakładkami wpływają bezpośrednio na optymalizację oraz wygląd systemu operacyjnego. Tutaj najciekawsza okazuje się możliwość zmiany standardowych nazw i obrazków do poszczególnych ikon systemowych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Enhanso ProEnhanso Pro 2.1.1.576
Wersja stabilna
15.22 MB | 2016-01-20

Ilość pobrań: 50 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Enhanso Pro