w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 151
Wszystkich postów: 904445
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni
pl

WinSysClean Free X11 (21.0.0 Build 550)


WinSysClean Free to prosty w obsłudze program do usuwania z systemu zbędnych plików-śmieci wielu aplikacji oraz optymalizacji i czyszczenia rejestru. W praktyce pozwoli zaoszczędzić cenne miejsce na dysku oraz wpłynąć nieco na ogólną wydajność pracy komputera. Choć oferuje kilka dodatkowych funkcji (narzędzia związane z efektami wizualnymi w systemie lub możliwość tworzenia własnych, nietypowych skrótów na pulpicie), ogólnie nie oferuje na tyle dużo opcji, by stał się niepotrzebnie skomplikowany; aplikację można z powodzeniem polecić również mniej doświadczonym użytkownikom.

Warto jednak choć w minimalnym stopniu orientować się jakiego typu działania chcemy osiągnąć – nie jest to bowiem aż tak uproszczone narzędzie, w którym wystarczy użyć jednego przycisku „Oczyść” i cieszyć się z efektów; konieczne jest wprowadzenie kilku ustawień. Na zachętę, bezpośrednio po uruchomieniu aplikacji wyświetlane jest informacyjne podsumowanie podstawowych danych o systemie. Są to wersja Windowsa, ilość zajętej pamięci operacyjnej i na dyskach twardych, zajmowane miejsce przez cache przeglądarek, pliki w koszu oraz podsumowanie stworzonych punktów przywracania wraz z logiem nieudanych wyłączeń systemu.

Wszystkie opcje związane z optymalizacją znajdziemy bezpośrednio w głównym oknie przełączając się w menu po lewej stronie. Część zadań została również zlokalizowana na dole w formie dużych ikon, które przy pierwszym kontakcie nie są jednak najczytelniejsze. Aplikację należy pochwalić za wszechstronność – zgodnie z deklaracją producenta, program stosuje ponad dwa tysiące różnego rodzaju funkcji czyszczących aplikacje, co z pewnością plasuje aplikację w czołówce, przynajmniej pod tym względem.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
WinSysClean FreeWinSysClean Free X11 (21.0.0 Build 550)
Wersja stabilna
19.35 MB | 2020-12-01

Ilość pobrań: 238 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
WinSysClean Free