w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 173
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni

RunAsTool 1.4


RunAsTool – niewielki program do uruchamiania w systemie aplikacji przy pomocy innego konta użytkownika, z pominięciem konieczności każdorazowego potwierdzania takiej operacji przed administratora komputera (i wprowadzenie hasła). Wystarczy dodać interesujące nas skróty programów na listę w programie, gdzie możemy dodać odpowiednie parametry uruchomienia, a całość wykonywać jako inny użytkownik, potwierdzając całe działanie tylko raz przy starcie programu. To spore ułatwienie względem systemowego rozwiązania, które wymaga wpisywania hasła administratora za każdym razem przy próbie przeprowadzenia takiej operacji (choć dzięki temu jest to oczywiście lepsze rozwiązanie z punktu widzenia bezpieczeństwa).

Opisywana aplikacja jest łatwa w obsłudze. Po jej uruchomieniu, wyświetla się niewielki interfejs, który podzielono na dwie główne części. Lewa to miejsce, w którym widoczna jest lista programów, które w przyszłości chcemy uruchamiać. Wyświetlane są tu pełnowymiarowe ikony, co jest atrakcyjne, jednak jeśli nasza lista znacznie się powiększy, wygodniejsza mogłaby się okazać tabelaryczna baza, a przynajmniej możliwość jej włączenia. W zamian otrzymujemy opcję wyłączenia różnorodności ikon poszczególnych aplikacji, wówczas każda reprezentowana jest przez identyczną grafikę.

Aby uruchomić wybrany program, wystarczy wprowadzić z prawej strony odpowiednie parametry i dwukrotnie kliknąć na ikonę odpowiedniej aplikacji z lewej strony. W opcjach programu mamy możliwość zmiany administratora, którego wybraliśmy przy pierwszym uruchomieniu programu.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
RunAsToolRunAsTool 1.4
Wersja stabilna
1 MB | 2018-10-03

Ilość pobrań: 106 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
RunAsTool