w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 164
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6654 dni

Windows CD-Key Revealer 1.3.0.23


Windows CD-Key Revealer to miniaturowa aplikacja, dzięki której odczytamy numer seryjny licencji systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze. To rozwiązanie przydatne przede wszystkim z perspektywy użytkowników chcących wykonać czystą instalację systemu, a którzy zapodziali gdzieś notatkę z kluczem licencyjnym, który dotyczy ich oprogramowania. Użycie programu sprowadza się tylko do jego uruchomienia, zatem nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy.

Wśród informacji, których dostarcza program znajduje się wspomniany klucz licencyjny, ale również data instalacji aktualnego systemu operacyjnego, wraz z jego dokładnym typem, w tym architekturą (32- lub 64-bity). To pomocne, jeśli w przypadku przeprowadzania nowej instalacji nie dysponujemy również odpowiednim nośnikiem lub mamy ich kilka i nie pamiętamy, który jest odpowiedni dla naszego komputera. Kiedy numer seryjny zostanie już wyświetlony na ekranie, możemy go oczywiście ręcznie przepisać na kartkę, natomiast dużo wygodniej będzie skorzystać z możliwości skopiowania go do schowka (jest to zresztą domyślne działanie programu po wybraniu przycisku „OK”). Później wystarczy już tylko otworzyć dowolny edytor tekstu, na przykład systemowy Notatnik, wkleić kod i wykonać wydruk lub zapisać go na przyszłość.

Wszystkie zalety programu wynikają bezpośrednio z jego niewielkich rozmiarów: do pobrania jest bardzo mały plik, działanie aplikacji nie wymaga instalacji, zatem program zachowuje się jak wersja przenośna (portable), funkcjonowanie jest niemal natychmiastowe i w dodatku znikome dla systemu operacyjnego pod kątem zapotrzebowania na moc obliczeniową.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Windows CD-Key RevealerWindows CD-Key Revealer 1.3.0.23
Wersja stabilna
0.18 MB | 2016-04-27

Ilość pobrań: 566 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
Windows CD-Key Revealer
avatararrow
tele02 | 2017.05.30 09:23
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Po co to komu ?
cytuję;

[Wszystkie zalety programu wynikają bezpośrednio z jego niewielkich rozmiarów: do pobrania ]

tylko tyle ... :))
Windows CD-Key Revealer 1.3.0.23