w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 159
Wszystkich postów: 904458
Wszystkich tematów: 127570

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6670 dni

X-Setup Pro 9.2.100


X-Setup Pro to rozbudowany program do optymalizacji systemu operacyjnego. Umożliwia wprowadzanie zmian w parametrach pracy komputera, wyszukując w systemie wiele ustawień, które często są trudno dostępne. Dzięki zestawieniu ich na jednej, rozwijalnej liście, użytkownik ma możliwość w kilku krokach prostego skonfigurowania opcji dotyczącej wielu dziedzin systemu. Obsługa jest prosta i mimo pozornego zaawansowania programu (z uwagi na licznej opcje), nie powinna stanowić problemu nawet dla początkujących użytkowników, choć z pewnością dodatkowa wiedza z zakresu obsługi komputera pomoże efektywniej skorzystać z niektórych ustawień.

Po uruchomieniu programu na ekranie ukazuje się niewielkie okienko, w którym podstawowe opcje podzielono na karty. Dzięki nim łatwiej z nich skorzystać. Funkcje pierwszej karty umożliwiają wyświetlenie dostępnych do edycji elementów w różny sposób: wszystkich lub na przykład jedynie wybranych wcześniej przez użytkownika opcji. To dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala zawęzić naprawdę długą listę w przypadku oglądania wszystkich ustawień jednocześnie. Ponieważ wyświetlane opcje są klasyfikowane według kategorii, poruszać się pomiędzy nimi jest zdecydowanie łatwiej, a tym samym dużo szybciej znaleźć interesujące nas ustawienie.

Program stanowić może świetną propozycję dla wszystkich osób, które chcą jak najdokładniej dostosować działanie systemu operacyjnego i komputera do własnych wymagań. Modyfikacja standardowych ustawień może mieć swoje przełożenie nie tylko na komfort codziennej obsługi, ale wpłynąć również na wydajność pracy komputera, co jest szczególnie istotne w przypadku starszych urządzeń.

Uwaga!
Aby korzystać z programu w darmowej wersji, podczas instalacji należy wybrać opcję „Enter a X-Setup Pro serial number now” a następnie wpisać udostępniony przez producenta klucz licencyjny: XSA092-11TA9R-8K12YT. Skorzystanie z alternatywnej (domyślnej w instalatorze) opcji, poskutkuje instalacją testowej wersji aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
X-Setup ProX-Setup Pro 9.2.100
Wersja stabilna
4.21 MB | 2015-08-07

Ilość pobrań: 71 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
X-Setup Pro