w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 159
Wszystkich postów: 904458
Wszystkich tematów: 127570

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6670 dni

LogFusion 6.0.1


LogFusion - prosty program do przeglądania zawartości plików logów (LOG), zarówno z konkretnych aplikacji, jak i niektórych systemowych. Aplikacja umożliwia łatwe czytanie zawartości kilku plików jednocześnie, dzięki obsłudze kart, bądź opcji otwierania kolejnych plików w osobnych oknach. Dostępne jest przeglądanie logów tekstowych oraz związanych ze „zdarzeniami” w systemie. Istnieje także opcja łączenia się ze zdalnymi lokalizacjami.

Aby skorzystać z programu, wystarczy po jego uruchomieniu, wskazać poprzez menu plik, który chcemy otworzyć. Jego zawartość ładowana jest do niewielkiego okienka, w którym dane są czytelne prezentowane w formie tabelarycznej. W przypadku niektórych plików ładowanie zajmuje kilka chwil, jednak mimo to, pod kątem wydajności aplikacja plasuje się raczej w czołówce programów tego typu, szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę jej ogólną prostotę. Wyświetlane dane powinny być od razu czytelne, natomiast dla ułatwienia możliwe jest włączenie widoczności linii podziału oraz opcji automatycznego dopasowywania szerokości kolumn. Dzięki niej, każda kolumna będzie możliwie najwęższa, a jednocześnie na tyle szeroka, by pomieścić najdłuższy tekst, który się w niej znajduje.

Warto zwrócić uwagę na liczne i ciekawe ustawienia w programie. Zaawansowanym użytkownikom można polecić pełne ustawienia (odstępne pod przyciskiem w dolnej części ekranu „klasycznych” ustawień), które obejmują każdy, nawet najmniejszy szczegół działania aplikacji. Ciekawym dodatkiem w programie jest możliwość „przypięcia” okienka w taki sposób, by zawsze znajdowało się na wierzchu wszystkich innych uruchomionych na komputerze aplikacji.

Uwaga!
• Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.
• Program instaluje się w 30-dniowej edycji trial pełnej wersji (Pro). Przez ten okres umożliwia korzystanie ze wszystkich opcji programu, również na potrzeby komercyjne. Aby po tym czasie nadal korzystać z aplikacji w tej wersji, konieczne jest wykupienie licencji, natomiast aby pozostać przy darmowej edycji do użytku domowego, należy aktywować ją w ustawieniach (pozbędziemy się wówczas testowego klucza licencyjnego).

Wymagania!
Użytkownicy Windowsa XP muszą dysponować zainstalowanym pakietem .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
LogFusionLogFusion 6.0.1
Wersja stabilna
3.18 MB | 2017-06-16

Ilość pobrań: 49 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
LogFusion