w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 176
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni

EaseUS System GoBack 1.0


EaseUS System GoBack to program, dzięki któremu po aktualizacji systemu operacyjnego do Windowsa 10, będziemy mogli cofnąć tę operację w dowolnym momencie (systemowe rozwiązanie pozwala na to tylko w przeciągu miesiąca od upgrade’a). Aby było to możliwe, sam proces aktualizacji systemu musi zostać wykonany również przy użyciu niniejszej aplikacji. Jeśli uprzednio zaktualizowaliśmy system do Windowsa 10 i będziemy chcieli użyć System GoBack, cofnięcie operacji nie będzie niestety możliwe.

Program jest bardzo przyjazny dla użytkownika, niezależnie od poziomu jego wiedzy. Wystarczy instalacja aplikacji, a następnie postępowanie według prostych instrukcji, dzięki którym wykonamy odpowiednie kopie zapasowe plików, a później zaktualizujemy system, by w przyszłości móc ten proces cofnąć w dowolnym momencie. Jak zauważa sam producent, operacja cofania aktualizacji systemu „powinna” być możliwa bez ograniczeń czasowych i całkowicie niezależnie od oferowanego przez Microsoft anulowania upgrade’u jedynie w ciągu miesiąca.

Nie zapominajmy, że proces tworzenia kopii zapasowej, aktualizacji systemu, a później jego ewentualne anulowanie to operacje bardzo czasochłonne, ograniczone głównie wydajnością dysków twardych naszego komputera. Warto więc na tego typu operacje zarezerwować sobie więcej czasu; w praktyce wykonanie wszystkich tych czynności po sobie może nam zając nawet większość dnia, choć zależne jest to naturalnie od wielu czynników. Mając na uwadze zapewnienia producenta, zalecamy rozważne korzystanie z aplikacji i częste tworzenie kopii zapasowych, by przypadkiem nie utracić ważnych plików.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
EaseUS System GoBackEaseUS System GoBack 1.0
Wersja stabilna
76.34 MB | 2015-09-13

Ilość pobrań: 69 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
EaseUS System GoBack