w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 151
Wszystkich postów: 905655
Wszystkich tematów: 127883

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7304 dni
pl

Easy service optimizer 1.2


Easy service optimizer (Eso) to program do łatwego zarządzania uruchomionymi w systemie usługami, w efekcie czego będziemy mogli zyskać na stabilności pracy komputera lub jego wydajności. W aplikacji zastosowano schematy umożliwiające wyłączanie poszczególnych usług według fabrycznych propozycji, dzięki czemu również użytkownik początkujący ma możliwość sprawnego korzystania z tego typu optymalizacji. Bardzo przydatne są również krótkie wyjaśnienia funkcjonowania danej usługi, które, podobnie jak cała aplikacja, dostępne są w języku polskim.

Program jest prosty w obsłudze. Dzięki mało rozbudowanemu interfejsowy z dość ciekawymi ikonami i czytelną listą, wykorzystanie wszystkich opcji jest intuicyjne. Widać, iż producent przywiązał sporą wagę do dostosowania aplikacji do osób z mniejszą wiedzą na temat optymalizacji komputera poprzez wyłączanie usług; poza wspominanymi wcześniej opisami, najechanie na wybrane ikony z górnego paska również wyświetla dodatkowe informacje o spodziewanym działaniu. To świetne rozwiązanie, które tylko zachęca do dalszego korzystania. Aby wyłączyć lub włączyć poszczególne usługi, przede wszystkim korzystać będziemy z przycisków w dolnej części ekranu, gdzie możemy przełączać się pomiędzy różnymi schematami, zmieniając tym samym wygląd głównej listy, gdzie prezentowane są aktywne systemowe usługi.

Samo wyświetlenie danego schematu nie skutkuje jeszcze jego aktywacją. Zmiany muszą dopiero zostać zatwierdzone, by zostały wprowadzone do systemu (pierwszym od lewej strony przyciskiem na górnym pasku narzędzi). Jeśli propozycja danego schematu nam nie odpowiada, stan poszczególnych usług można edytować ręcznie, lub odznaczyć wybraną pozycję, by jej automatycznie nie modyfikować. W razie potrzeby istnieje także możliwość dodawania nowych usług do listy oraz szczegółowego edytowania poszczególnych pozycji.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Easy service optimizerEasy service optimizer 1.2
Wersja stabilna
0.47 MB | 2015-12-07

Ilość pobrań: 2201 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (0)
Easy service optimizer