w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 201
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni

Avira System Speedup 4.14.1.7709


Avira System Speedup to program do szeroko pojętej optymalizacji pracy komputera i systemu operacyjnego, który w praktyce pozwoli usunąć z naszego urządzenia zbędne pliki oraz usystematyzować pracę rejestru, aby komputer zaczął pracować nieco szybciej. Działanie zostało tutaj oparte na skanerze, który po uruchomieniu procesu optymalizacji, koncentruje swoją pracę na czterech głównych obszarach: usuwaniu plików-śmieci, czyszczeniu systemowego rejestru, analizie plików związanych z prywatnością użytkownika oraz poddaniu dysku defragmentacji (niestety program nie wykrywa automatycznie, czy posiadamy dysk SSD – a wówczas defragmentacja nie jest zalecana, bo i nie przyniesie żadnej korzyści związanej z szybkością pracy).

Po zakończonej analizie (która trwa niestety stosunkowo długo), na ekranie wyświetlane jest podsumowanie, z którego dowiadujemy się ile problemów w danej sekcji zostało wykrytych. Dalej możemy przystąpić do ich usuwania (choć w testowej wersji etap ten został mocno ograniczony). Warto zwrócić uwagę na dodatkowe narzędzia, do których w programie mamy cały czas dostęp po lewej stronie interfejsu. Zostały one podzielone na trzy główne grupy, a wśród konkretnych propozycji znajdziemy między innymi moduł zarządzania autostartem, procesami, obsługę sterowników, usuwania programów, czy nawet odzyskiwania plików. Dostępne są także statystyki pracy aplikacji.

Podsumowując, program prezentuje bogaty zestaw funkcji, przez co warto rozważyć jego zakup. Niestety opisywana wersja testowa w praktyce nie pozwoli w pełni nacieszyć się korzyściami, jakie niesie dla nas program. Umożliwi za to dokładne sprawdzenie działania, by podjąć świadomą decyzję o ewentualnym zakupie pełnej licencji.

Ograniczenia!
Darmowa, testowa wersja programu pozwala przeskanować komputer, a następnie rozwiązać tylko jeden z wykrytych problemów.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (4 głosów)

Strefa Download programu
Avira System SpeedupAvira System Speedup 4.14.1.7709
Wersja stabilna
46.49 MB | 2018-09-28

Ilość pobrań: 227 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Avira System Speedup