w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 123
Wszystkich postów: 904616
Wszystkich tematów: 127617

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7045 dni
pl

Registry Reviver 4.23.3.10


Registry Reviver to prosty w obsłudze program do optymalizacji komputera. Skanuje on wiele obszarów funkcjonowania systemu związanych z rejestrem, wyłapując usterki dotyczące odinstalowanych programów, rozszerzeń plików, bibliotek, autostartu itp., proponując automatyczną ich naprawdę. Przebiega ona szybko i skutecznie, eliminując z listy problemów aspekty, których dotyczyła. Program pozwala dodatkowo na ręczne zarządzanie autostartem, co w połączeniu z podstawową funkcjonalnością, pozwoli przyczynić się do zwiększenia ogólnej wydajności komputera i szybkości jego uruchamiania.

Aby skorzystać z programu, w pierwszym kroku konieczne jest wykonanie skanowania. Przy pierwszym uruchomieniu uruchamiane jest ono automatycznie, a przy kolejnych można to zrobić ręcznie z poziomu głównego ekranu podsumowania. Podczas tego procesu na bieżąco wyświetlane są dane liczbowe o zgromadzonych przez program problemach, z podziałem na odpowiednie kategorie. Co ciekawe, mimo dość szczegółowego skanowania systemu, cały proces jest raczej szybki - trwać może maksymalnie kilka minut. Na koniec wyświetlone zostaje podsumowanie oraz możliwość ręcznego wyboru tych elementów, które chcemy naprawić (obok każdej kategorii napraw widzimy dodatkowo podpowiedź, jakiej wielkości korzyść związaną z wydajnością komputera możemy uzyskać).

W aplikacji znalazły się całkiem ciekawe ustawienia. Prócz możliwości ogólnego dostosowania działania programu, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na listę wykluczeń, gdzie ręcznie możemy zdecydować jakie elementy mają być ignorowane podczas naprawiania błędów w systemie.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu pozwala naprawić jedynie 25 wybranych błędów ze wszystkich znalezionych.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Registry ReviverRegistry Reviver 4.23.3.10
Wersja stabilna
16.1 MB | 2022-03-22

Ilość pobrań: 521 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Registry Reviver