w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 165
Wszystkich postów: 905654
Wszystkich tematów: 127883

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7304 dni

PinMe! 0.8a


PinMe! to niewielki program pozwalający zarządzać kolejnością wyświetlania okien na pulpicie, podczas ich maksymalizowania z paska. Dzięki temu, podczas korzystania z wielu programów jednocześnie, możemy na przykład ustawić, by niezależnie od kolejności maksymalizowania kolejnych aplikacji, zawsze edytor tekstu był na wierzchu, a kalkulator na ostatnim planie. Drobiazg ten może w praktyce przełożyć się na przyśpieszenie naszych działań przy komputerze, a przede wszystkim ukrócenie męczącego przełączania się pomiędzy oknami kolejnych programów, w sytuacji, gdy nie byłyby one ułożone w interesującej nas kolejności.

Aplikacja jest maksymalnie prosta w obsłudze. Uruchomienie skutkuje jedynie wyświetleniem na pasku zadań niewielkiej ikonki. Dopiero po jej kliknięciu, pokazywane są nazwy wszystkich aktywnych w danej chwili programów. Wystarczy kliknąć na dowolny z nich, by automatycznie został uznany za aplikację, która ma pozostać zawsze na wierzchu. Odpowiednie rozplanowanie kolejności powiększania okien spowoduje, że w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji czy częstego powtarzania przełączania się pomiędzy programami, zawsze będziemy mieli przed oczyma tę aplikację, której w danej chwili potrzebujemy.

W programie znalazło się również miejsce na kilka dodatków. Dostaniemy się do nich z rozwijanego menu tej samej ikonki na pasku zadań. Znajdziemy wśród nich między innymi opcję wykonywania zrzutów ekranu, która dostępna jest w dwóch wersjach: zapisującej widok aktywnego okna aplikacji lub zaznaczony ręcznie przez użytkownika, dowolny obszar pulpitu. po wykonanym zrzucie, lokalizację zapisu można każdorazowo wybrać ręcznie.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
PinMe!PinMe! 0.8a
Wersja rozwojowa
0.14 MB | 2015-04-21

Ilość pobrań: 114 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
PinMe!