w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 218
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni

Baidu Cleaner 6.0.4.127882 Beta


Baidu Cleaner to program do usuwania z komputera zbędnych plików, takich jak tymczasowe dane aplikacji, niewykorzystywane wpisy rejestru, pozostałości po aplikacjach, czy dane prywatne przeglądarek internetowych. Umożliwia przeprowadzanie skanowania na żądanie, ale również pracę w czasie rzeczywistym, podczas normalnego korzystania z komputera. Cechą szczególną, na tle konkurencji jest wyszukiwanie bardzo dużej liczby zbędnych danych, przy zachowanej wysokiej szybkości działania.

Tak mała restrykcja przy uznawaniu plików za zbędne, zachęca użytkownika do samodzielnego rzucenia okiem na dane, która zostaną usunięte (program prezentuje wyniki analizy przed właściwym etapem usuwania, kiedy to mamy możliwość ręcznego odznaczenia pozycji, które naszym zdaniem nie powinny być skasowane). Obsługa aplikacji jest przyjemna, dzięki bardzo nowoczesnemu interfejsowi, utrzymanemu w minimalistycznej formie. Główne opcje wybieramy przy pomocy zakładek z lewej strony ekranu. Pierwsza z nich, to wspomniane już usuwanie danych na żądanie. Wystarczy, po jej wybraniu, wybrać przycisk na górze okienka i poczekać na wyniki analizy. Dalej możliwe jest wybranie odpowiednich plików oraz rozpoczęcie ich kasowania. Druga zakładka natomiast, umożliwi nam włączenie lub wyłączenie poszczególnych modułów inteligentnej funkcji śledzenia plików komputera na bieżąco. Dzięki temu program będzie się starał w czasie rzeczywistym odpowiednio zarządzać systemem w taki sposób, by niepotrzebnie go nie zaśmiecać.

Ostatnia zakładka to dodatkowe aplikacje producenta, z których niektóre są wbudowane bezpośrednio w program, a inne trzeba pobrać (klikając na nich myszą). Znajdziemy wśród nich między innymi menadżer autostartu, program wspomagający odinstalowanie aplikacji, narzędzie do „przemiany” komputera w router Wi-Fi, czy nawet przeglądarkę internetową.

Wymagania!
Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Baidu CleanerBaidu Cleaner 6.0.4.127882 Beta
Wersja rozwojowa
0.76 MB | 2015-05-23

Ilość pobrań: 234 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Baidu Cleaner