w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 182
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni

Device Cleanup Tool 0.7.0.0


Device Cleanup Tool to prosty program do usuwania (i wcześniejszego przeglądania) historii wszystkich podpinanych do komputera urządzeń przenośnych. Każdorazowo, kiedy do komputera podłączana jest pamięć przenośna czy inne urządzenia peryferyjne, system Windows zapamiętuje jego nazwę oraz konkretny czas, kiedy to zdarzenie miało miejsce. Jak się okazuje, zapisy te są przechowywane w systemie bardzo długo. Dzięki opisywanej aplikacji można do nich dotrzeć oraz je usunąć, na przykład w celu zwiększenia prywatności i uniemożliwienia sprawdzenia tego typu informacji przez osobę, której udostępniamy czy też odsprzedajemy komputer z zainstalowanym już systemem.

Po uruchomieniu programu, w okienku automatycznie widoczne są tylko te urządzenia, które aktualnie nie są podpięte do komputera. Z tego powodu usuwanie tych zapisów nie powinno przysporzyć żadnego problemu komputerowi i umożliwić jego dalszą, zupełnie bezproblemową pracę. Na wszelki wypadek, w menu w programie znajdziemy skrót do tworzenia punktu przywracania systemu. Warto skorzystać z tej opcji, ponieważ w przypadku jakichkolwiek komplikacji po skorzystaniu z narzędzia, będziemy mogli bezproblemowo wrócić do wcześniejszego stanu komputera.

Wyświetlanie odłączonych już od komputera urządzeń możliwe jest także bezpośrednio w systemie, jednak nie jest domyślnie widoczne. Wymaga zastosowania odpowiednich ustawień. Niewątpliwie wykorzystanie opisywanego, dedykowanego temu zadaniu programu jest dużo wygodniejsze i szybsze, jeśli zależy nam na dotarciu do takich właśnie informacji.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Device Cleanup ToolDevice Cleanup Tool 0.7.0.0
Wersja stabilna
0.03 MB | 2017-06-06

Ilość pobrań: 276 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Device Cleanup Tool