w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 176
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni

OS Cleaner 1.0.1


OS Cleaner to nieduży program do usuwania z systemu plików-śmieci, w celu przyśpieszenia działania komputera. Aplikacja wyszukuje tymczasowe pliki, które na bieżąco powstają podczas korzystania z wielu programów, wybierając do usunięcia takie elementy, których skasowanie jest w pełni bezpieczne, ponieważ pliki nie są już w systemie wykorzystywane. W praktyce przełożyć się to może głównie na szybkość działania niektórych elementów systemu (oczywiście również zwolnienie niewielkiego obszaru pamięci na dysku, jednak ta korzyść będzie stosunkowo nieduża).

Program wyróżnia się prostą obsługą i raczej szybkim działaniem. Znajdziemy w nim również wiele opcji pozwalających zadecydować o tym, jakie pliki mają być przez program wyszukiwane. Można tu zdecydować o konkretnych rozszerzeniach oraz stworzyć listę wyjątków, ale także szczególnie istotnych dla nas katalogów (tak zwane czarne oraz białe listy). Co ciekawe, operacja wyszukiwania przez program plików-śmieci oraz późniejsze ich usuwanie może zostać zautomatyzowane i uruchamiane z wybraną przez nas częstotliwością, na przykład raz w tygodniu. Niezależnie od tego możemy jednak oczywiście aktywować wyszukiwanie ręcznie, by usunąć zbędne pliki na żądanie.

Kiedy pliki zostają wyszukane, pojawiają się w formie listy w głównym okienku programu. Możemy na tym etapie wyświetlić szczegóły dowolnie wybranego wpisu oraz zadecydować o ostatecznym usuwaniu. Wszystkie opcje wybierane są na tym etapie z górnego paska, na którym znalazły się duże i czytelne ikony wraz z podpisami. Podsumowując, program stanowi ciekawą propozycję szybkiego narzędzia do oczyszczania pamięci komputera ze zbędnych już do działania plików.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
OS CleanerOS Cleaner 1.0.1
Wersja stabilna
0.47 MB | 2015-03-26

Ilość pobrań: 131 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
OS Cleaner