w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 196
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni

Windows License Key Dump 5.0


Windows License Key Dump to niewielki konsolowy program, który pozwala odczytać klucze do zainstalowanego na komputerze systemu operacyjnego oraz wielu popularnych programów (ponad dwustu). Na liście obsługiwanych aplikacji znajdziemy między innymi pakiet Microsoft Office oraz kilkaset narzędzi innych producentów (producent wymienia listę tylko kilkudziesięciu pozycji). Opisywany program niemal natychmiastowo analizuje pliki wszystkich obsługiwanych aplikacji, które zainstalowane są na komputerze użytkownika i wyświetla numery licencji, które zostały użyte do ich instalacji.

Program może mieć ciekawe zastosowanie na przykład w sytuacji, kiedy dysponujemy płytą instalacyjną systemu operacyjnego i chcielibyśmy jej ponownie użyć, ale zgubiliśmy dokumenty informujące o numerze licencji. Wykorzystanie Windows License Key Dump pozwoli bez wysiłku ponownie poznać wspomniany kod, który możemy przepisać w bezpieczne miejsce i w przyszłości swobodnie wykorzystywać do instalacji systemu z posiadanego nośnika. Informacje, które odczytuje program, domyślnie wyświetlane są tylko w okienku konsoli do wglądu użytkownika. Możliwe jest jednak ich wyeksportowanie do pliku tekstowego, co okaże się szczególnie wygodnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy nasza lista oprogramowania jest dość długa.

Na stronie producenta znaleźć można szczegółowe informacje odnośnie komend i ich składni. Warto zwrócić uwagę, iż choć program uruchomi się i nie wyłączy po dwukrotnym kliknięciu jego ikony, to próba wpisania dowolnej komendy wyłączy aplikację. Konieczne jest więc uprzednie uruchomienie konsoli systemowej i dopiero z wiersza polecenia wywołanie aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Windows License Key DumpWindows License Key Dump 5.0
Wersja stabilna
2.72 MB | 2017-10-06

Ilość pobrań: 256 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Windows License Key Dump