w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 164
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6654 dni

TailExpert 1.0.7519.23694


TailExpert to program do wyświetlania, analizowania i porównywania ze sobą logów systemowych różnych kategorii. Jest narzędziem prostym w obsłudze, którego większość elementów może być kontrolowana przy pomocy skrótów klawiaturowych. Ciekawie prezentuje się sam moduł wyświetlania kolejnych wpisów z logów: możliwe jest ręczne zaznaczenie wpisu z ważną dla nas treścią (stworzenie swego rodzaju zakładki) oraz dopisanie notatki, która pozwoli lepiej zorientować się w analizowanym wpisie. Dodanie jednej z tych dwóch informacji automatycznie dodaje odpowiednie ikony w widoku, co przyśpiesza późniejsze zlokalizowanie odpowiednich wpisów.

W ustawieniach programu również znajdziemy wiele ciekawych opcji. Warta uwagi jest personalizacja kolorystyczna, która jest dość szczegółowa i przełoży się na zwiększenie intuicyjności późniejszej obsługi programu. Prócz ustawień właściwych, korzystając z zakładek e menu na górnym pasku, możliwe jest zmodyfikowanie widoków, jak również wybranie jednego z kilku sposobów wyświetlania danych: może to być na przykład forma czystego tekstu czy też widok konsolowy. Jeśli widok, z którego korzystamy, podzielony jest na kolumny, możliwe jest dowolne modyfikowanie ich szerokości (również zmniejszenie do zera) oraz sortowanie według wartości dowolnej z nich.

Na koniec warto dodać, iż w program jest czasem nieco ociężały. Ma to miejsce głównie w sytuacjach, kiedy na bieżąco zbieramy pliki z często zmieniających się logów (aplikacja jest wówczas „skupiona” na kolekcjonowaniu nowych danych i czasem z niewielkim opóźnieniem reaguje na polecenia użytkownika).
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
TailExpertTailExpert 1.0.7519.23694
Wersja stabilna
20.2 MB | 2020-08-02

Ilość pobrań: 147 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
TailExpert