w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 152
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni

WebCam On-Off 1.3


WebCam On-Off to nieduży program pozwalający bezpiecznie włączać lub wyłączać funkcjonalność kamery internetowej w naszym zestawie komputerowym lub laptopie. Umożliwia w ten sposób zwiększenie bezpieczeństwa podczas korzystania z komputera, w zakresie dostępu do kamery przez aplikacje trzecie, które często są wszelkimi odłamami szkodliwego oprogramowania szpiegowskiego. Aplikacja pozwoli użytkownikowi upewnić się, że kiedy nie potrzebuje kamery do pracy, nikt z zewnątrz nie będzie miał dostępu do jej obrazu.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Po jego uruchomieniu, oczom użytkownika ukazuje się małe okienko, które oferuje szybki podgląd urządzeń udostępniających obraz na naszym komputerze, jak również trzy przyciski związane z obsługą. Przy ich pomocy możliwe jest aktywowanie pracy (bądź dezaktywacja) urządzeń, które wcześniej zaznaczymy na liście. Możliwe jest jednoczesne obsługiwanie kilku z nich jednocześnie; wystarczy zaznaczyć chęć zmiany statusu wybranych kamer, a następnie tylko raz wybrać odpowiednią opcję (aktywację, bądź wyłączenie). Trzeci z przycisków w programie daje użytkownikowi szybki dostęp do podglądu widoku z kamery. Mamy w nim do dyspozycji przyciski powiększenia, opcję wykonania zdjęcia, jak również dodatkowe ustawienia, w których możemy wybrać źródło obrazu, jak również skontrolować parametry barwne wyświetlanego materiału.

Dodatkiem w programie jest wbudowany skrót do menadżera urządzeń w systemie, dzięki któremu użytkownik może szybko przenieść się do dodatkowych ustawień (dotyczących między innymi kamer zainstalowanych w komputerze). Jedyną formą pomocy do aplikacji jest krótki plik tekstowy "Read me", który znajduje się w pobieranej paczce z programem.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
WebCam On-OffWebCam On-Off 1.3
Wersja stabilna
0.44 MB | 2017-11-18

Ilość pobrań: 1121 | W tym miesiącu: 25 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
WebCam On-Off