w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 172
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6654 dni

WinSize2 2.38.04


WinSize2 to prosty program o dużych możliwościach, dzięki któremu ustawimy automatyczne rozmieszczanie okienek programów na pulpicie komputera. Co istotne, nasze preferencje mogą być zależne od rozdzielczości, co umożliwi nam inne układanie okien aplikacji w zależności od używanego w danej chwili monitora (co może okazać się przydatne na przykład osobom, które często na żywo prezentują działanie jakichś programów z wykorzystaniem rzutnika, którego rozdzielczość często różni się od tej, którą dysponuje wyświetlacz laptopa).

Aplikacja charakteryzuje się bardzo złożonym działaniem, a jednocześnie raczej prostą obsługą. Wśród scenariuszy działania, które można przy użyciu programu ustawiać, możemy stworzyć reguły, którym podporządkowywane będzie uruchamianie kolejnych programów na komputerze. Możemy na przykład ustawić, by uruchomiony edytor tekstu zajmował zawsze lewą połowę ekranu, ale gdy uruchomimy w nim konkretny dokument, by wypełniał cały monitor. Dostępnych konfiguracji jest wiele i tylko od użytkownika zależy na ile twórczo i wygodnie dla swoich potrzeb, zostaną one spersonalizowane. Wielce pomocna jest w tym instrukcja obsługi programu, która dostarczona jest w pobieranej paczce w formacie PDF. Jest to ilustrowany podręcznik, dzięki któremu szybko nauczymy się zasad funkcjonowania aplikacji. Szybki start zapewniają również grafiki zawarte na stronie producenta.

Program należy pochwalić za sprawne działanie, jak również ogólną niewidoczność dla użytkownika. Po uruchomieniu dostęp do wszystkich ustawień odbywa się poprzez uruchamianie odpowiednich funkcji z poziomu menu kontekstowego ikony na pasku zadań.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
WinSize2WinSize2 2.38.04
Wersja stabilna
4.58 MB | 2014-12-21

Ilość pobrań: 170 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
WinSize2