w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 152
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni

Windows Installation Media Creation Tool 6.3.9600.17557


Windows Installation Media Creation Tool to oficjalny program wydany przez Microsoft, dzięki któremu utworzymy nośnik instalacyjny systemu Windows 8 oraz 8.1, w przypadku, gdy takowym nie dysponujemy. Odpowiednie pliki zostaną pobrane z Internetu, a następnie zapisane jako plik ISO (obraz płyty, który następnie będziemy mogli wypalić na DVD lub emulować jego odtwarzanie odpowiednim programem), bądź przygotowane na pamięci przenośnej (pendrivie), która posłuży za nośnik instalacyjny systemu.

Obsługa programu jest dziecinnie prosta i sprowadza się do jego uruchomienia oraz wyboru trzech ustawień. Ponieważ cały interfejs został zaprojektowany jako kreator instalacji, nie sposób pominąć któregoś z nich lub zagubić się w gąszczu niepotrzebnych opcji. Użytkownik musi poinformować aplikację o trzech parametrach systemu Windows, który będziemy chcieli zainstalować: jego wersji językowej, edycji (8 lub 8.1 w wersji standardowej lub "N"), a także architekturze komputera docelowego, na którym będzie instalowany nowy system (chodzi tu o wybór 32- lub 64-bitowej wersji oprogramowania). Jedyny poprzedzający pobieranie plików krok wymaga jeszcze od użytkownika wyboru miejsca docelowego zapisu - pamięci USB lub pliku ścieżki dla pliku ISO. Zaakceptowanie wyboru tej opcji automatycznie rozpocznie pobieranie odpowiednich plików.

Warto zauważyć, że Microsoft udostępnił dla tej usługi wydajne serwery i podczas testów prędkość pobierania systemu ograniczona była jedynie przez lokalne łącze komputera. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł pobrać odpowiedni instalator systemu naprawdę szybko, aby w efekcie bez zbędnych opóźnień dokonać odpowiedniej instalacji.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Podczas pracy program wymaga połączenia z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Windows Installation Media Creation ToolWindows Installation Media Creati... 6.3.9600.17557
Wersja stabilna
1.41 MB | 2020-09-12

Ilość pobrań: 1148 | W tym miesiącu: 19 | W poprzednim miesiącu: 21

Komentarze (0)
Windows Installation Media Creation Tool