w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 159
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6654 dni

LiveTuner 3.1


LiveTuner to program, przy pomocy którego bez wysiłku zoptymalizujemy pracę naszego komputera, zyskując w ten sposób jego nieco lepszą wydajność. W przeciwieństwie do wielu innych aplikacji tego typu, w tym przypadku działanie użytkownika nie polega na czasochłonnym wybieraniu z listy tych aspektów, które chcemy poprawić w komputerze lub usług, z których rezygnacja mogłaby przyczynić się do zwiększenia wydajności. Tutaj cały proces ustawień sprowadza się do wyboru dwóch opcji, z których jedna dotyczy typu komputera, z którego korzystamy, a druga profilu, do jakiego ma on zostać zoptymalizowany.

Dzięki temu obsługa opisywane programu jest dziecinnie prosta i szybka, co z pewnością zachęci wielu jego potencjalnych odbiorców. Aby przystąpić do konfiguracji pracy, wystarczy uruchomić pobrany plik, który automatycznie wyświetli na ekranie główne okno preferencji. Naszym zadaniem będzie tutaj wybranie wspomnianego typu komputera (stacjonarny, przenośny lub serwer), a następnie docelowego zastosowania: skorzystać można z odpowiednich opcji dla ogólnej stacji roboczej, zastosowań internetowych czy biurowych, bądź związanych z rozrywką. W praktyce, wskazanie programowi typu komputera przełoży się na odpowiednią konfigurację sprzętową, natomiast określenie jego zastosowania pozwoli aplikacji zoptymalizować ustawienia programów oraz sterowników.

Po etapie konfiguracyjnym pozostaje nam już tylko nacisnąć przycisk analizy, który szybko przeskanuje komputer informując o zmianach, jakie zostaną wprowadzone. Ustawienia zostaną wprowadzone po wyrażeniu na to zgody użytkownika (komputer zostanie wówczas ponownie uruchomiony). Po dezinstalacji programu wszystkie ustawienia wracają do domyślnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
LiveTunerLiveTuner 3.1
Wersja stabilna
0.65 MB | 2014-10-31

Ilość pobrań: 133 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
LiveTuner