w
googluj

Clipboard Help+Spell Portable 2.46.1


Clipboard Help+Spell Portable to przenośna wersja programu, która nie wymaga instalacji. Jest to rozbudowany program pozwalający zarządzać historią systemowego schowka, dzieląc zapamiętywane media (obrazy, hiperłącza, teksty) na odpowiednie kategorie z podziałem na przykład według typu aplikacji, w której zostały zapisane. Głównym dodatkiem jest tutaj integracja z modułem sprawdzania pisowni, który pozwala wychwycić ewentualne błędy w kopiowanej treści. Przydatne mogą się również okazać wyszukiwarka oraz menadżer, dzięki którym treści przechodzące przez systemowy schowek będą mogły być odpowiednio sortowane i szybko znajdowane przez użytkownika.

Program jest prosty w obsłudze zarówno przy pomocy myszy z poziomu menu kontekstowego ikony programu na pasku zadań, jak również z wykorzystaniem skrótów klawiaturowych, które mogą być ręcznie konfigurowane. Przed pierwszym użyciem zalecamy zagłębienie się w ich listę, ponieważ część pokrywa się z kombinacjami klawiszy zarezerwowanymi dla uzyskiwania polskich znaków diakrytycznych (tak zwanych "ogonków"), przez co funkcje programu mogą być przez nas początkowo nieświadomie aktywowane. Na uwagę zasługuje duża liczba ustawień, dzięki którym możliwe jest dokładne dopasowanie programu pod własne preferencje. Opcje dotyczą nie tylko samego zachowania programu, ale również widoków czy innych ustawień wyglądu interfejsu.

Kolejnym atutem aplikacji jest poradnik użytkownika, który w niemal identycznej formie występuje zarówno w edycji online, jak i bezpośrednio w programie w menu "Help". Jest to czytelna, ilustrowana instrukcja, dzięki której możemy poznać wszystkie funkcje programu oraz tajniki jego działania.

Ograniczenia!
Darmowa licencja musi być odnawiania co 10 dni.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Clipboard Help+Spell PortableClipboard Help+Spell Portable 2.46.1
Wersja stabilna
5.99 MB | 2021-02-28
przejdź Wersja instalacyjna Clipboard Help+Spell

Ilość pobrań: 183 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Clipboard Help+Spell Portable