w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 192
Wszystkich postów: 904406
Wszystkich tematów: 127559

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6607 dni

MaxTo 2015.11.1


MaxTo to niewielki program, dzięki któremu użytkownik będzie mógł dużo efektywniej zarządzać miejscem na pulpicie, wygodnie rozmieszczając na jego obszarze okna wszystkich używanych w danym momencie programów. Aplikacja pozwala zarządzać jednocześnie aż kilkunastoma monitorami, a polecenia użytkownika mogą być wydawane klawiaturą, co jeszcze bardziej zwiększa intuicyjność pracy.

Rozwiązanie to z pewnością przyda się każdemu, kto często pracuje na kilku aplikacjach okienkowych, przenosząc pomiędzy nimi dane. Kilka kliknięć odpowiednich skrótów klawiszowych pozwoli aplikacji odpowiednie rozmieścić wszystkie okna na pulpicie tak, by jak najlepiej nadawały się do wykonywanej przez nas pracy. Wybrane układy możemy oczywiście wstępnie skonfigurować sami, aby w przyszłości korzystać z gotowych szablonów rozmieszczenia. Niezależnie od tego, każdy układ może być na bieżąco modyfikowany według niespodziewanych w danej chwili potrzeb. Dużym plusem programu są jego ustawienia konfiguracyjne, których do dyspozycji użytkownika zostaje oddana cała masa. Znajdziemy wśród nich zarówno podstawowe opcje (związane z automatycznym startem programu oraz ogólnym zachowaniem), jak również konfigurację skrótów klawiaturowych, funkcji systemowych oraz efektów przejść między okienkami.

Jeśli któraś z opcji okaże się zbyt skomplikowana, można skorzystać z udostępnionej przez producenta instrukcji obsługi. Dostaniemy się do niej bezpośrednio z opcji Help w menu kontekstowym ikony programu na pasku zadań. Należy jednak pamiętać, iż do jej wyświetlenia konieczne jest połączenie z Internetem, ponieważ odwołujemy się do dedykowanej witryny w Sieci.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
MaxToMaxTo 2015.11.1
Wersja stabilna
2.39 MB | 2015-11-20

Ilość pobrań: 69 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
MaxTo