w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 168
Wszystkich postów: 904406
Wszystkich tematów: 127559

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6607 dni

TaskSpace 0.5.0.0


TaskSpace to niewielki program, który może pomóc użytkownikowi utrzymać porządek na pulpicie. Pozwala bowiem grupować okna aplikacji w zestawy, które są reprezentowane przez jedno, kolejne okno. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne ich minimalizowanie czy zmienianie proporcji wyświetlania. Złączone w ten sposób mniejsze okienka dodatkowych programów można wygodnie łączyć w zestawy przeznaczone do konkretnego celu, np. systemowy kalkulator, notatnik oraz arkusz kalkulacyjny scalony w jedno okienko, łatwo może stać się podręcznym zestawieniem domowych finansów.

Co ważne, program nie wymaga od użytkownika praktycznie żadnych wyszukanych umiejętności obsługi. Aby stworzyć nowy zestaw połączonych okien programów, wystarczy przeciągnąć ich kontury na pole programu (wykorzystywana jest tutaj obsługa "drag and drop"). Jest to w zasadzie wystarczająca czynność, pozwalająca cieszyć się możliwościami programu. W razie potrzeby możemy jednak zmienić układ wyświetlanych okienek oraz zmieniać skórki programu, które wpłyną na wygląd okienka scalającego wybrane aplikacje. Nowe zestawy okienek stworzymy po wybraniu odpowiedniej opcji dostępnej w menu kontekstowym ikony programu na pasku zadań. Warto zwrócić uwagę, iż zamknięcie programu zamyka jedynie sposób prezentacji okien, a nie wszystkie programy, które obejmował.

Plusem programu jest jego nieduża zajętość pamięci w komputerze oraz niskie wymagania sprzętowe, dzięki czemu stanowić on może ciekawą propozycję ułatwiającą organizację programów na pulpicie praktycznie dla każdego użytkownika.

Uwaga!
W pobieranej paczce znajdują się aplikacje dedykowane systemom 32- oraz 64-bitowym; należy korzystać z wersji odpowiedniej dla naszego oprogramowania.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
TaskSpaceTaskSpace 0.5.0.0
Wersja stabilna
2.53 MB | 2017-07-06

Ilość pobrań: 95 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
TaskSpace