w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 212
Wszystkich postów: 904463
Wszystkich tematów: 127571

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6675 dni
pl

Shapeshifter 5.0.0.107


Shapeshifter to nowatorski menadżer systemowego schowka, rozszerzający jego możliwości o historię ostatnich operacji. Jest narzędziem docenionym przez liczne organizacje, z rąk których często było nagradzane najwyższymi notami. Stanowi ciekawą propozycję dla wszystkich osób intensywnie wykorzystujących komputer do pracy, ponieważ dzięki programowi, część ich czynności będą mogły być ukrócone oraz łatwiejsze, dzięki większym możliwościom schowka.

Warto zwrócić uwagę, iż rozszerzona funkcjonalność schowka nie odbiła się negatywnie na prostocie jego obsługi - aby skorzystać z programu, również wykorzystamy znany dobrze skrót klawiaturowy Ctrl+V, przyciskając go na nieco dłużej (co więcej, jeśli wykorzystujemy np. mysz komputerową z programowalnymi przyciskami funkcyjnymi wykorzystanymi do obsługi operacji kopiowania, zapisana w ten sposób sekwencja Ctrl+V również będzie funkcjonować poprawnie w zestawieniu z Shapeshifterem). Warto zwrócić uwagę, iż producent programu nie tylko pozwolił użytkownikowi na dużo praktyczniejsze wykorzystanie schowka systemu, ale zadbał również o stronę estetyczną aplikacji.

Prezentowane dane umieszczone zostały w czytelnych, prostych w kształtach ramkach, aby ułatwić ich rozróżnienie. Z kolei zaawansowane jak na tego typu program ustawienia, pozwalają edytować wygląd okna programu (podobnie, jak w przypadku ustawień systemowych, możemy tutaj wpłynąć na kolor oraz poziom przezroczystości ramek), przez co możliwe jest dokładne dostosowanie programu do naszego gustu, jak również potrzeb, dzięki dostępnym opcjom konfigurującym działanie schowka.

Wymagania!
Instalator wymaga połączenia z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ShapeshifterShapeshifter 5.0.0.107
Wersja stabilna
0.46 MB | 2014-10-06

Ilość pobrań: 312 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (0)
Shapeshifter