w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 260
Wszystkich postów: 904363
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6560 dni

Drive Policies Management Toolkit (DPOLMGMT) 1.00


Drive Policies Management Toolkit (DPOLMGMT) to program pozwalający zarządzać zasadami dotyczącymi napędów, z których korzysta system operacyjny, w praktyce nadając je, modyfikując oraz usuwając. W efekcie program pozwala zadecydować na przykład które napędy mają być widoczne w systemie, na jakich zasadach odbywać ma się do nich dostęp oraz autouruchamianie. Stanowi zbiór wszystkich niezbędnych narzędzi do kompleksowego kontrolowania systemowej polityki funkcjonowania na tym polu.

Program należy pochwalić za prostotę obsługi oraz szybkość działania. Jego menu podzielono na duże, czytelne przyciski, które przenoszą użytkownika do głównych funkcji programu. Kreatory otwierane są jako osobne okna, jednak nie stanowi to dużej przeszkody, a w tym wypadku nawet ułatwia pracę, pozwalając na otwarcie kilku modułów jednocześnie, co może okazać się przydatne. Choć interfejs został stworzony przyjaźnie (nawet dla początkującego użytkownika), zalecamy wykorzystywać program tylko wtedy, kiedy jesteśmy pewni tego, co robimy. Co prawda większość z wykonywanych nim akcji jest odwracalnych, jednak działania te niewątpliwie należą do zaawansowanej kontroli systemu operacyjnego.

Ciekawostką jest, iż program stworzony został przez polskiego producenta, a mimo to nie jest dystrybuowany w rodzimej wersji językowej. Być może któraś z kolejnych wersji programu rozstanie rozszerzona również o język polski interfejsu. Program należy pochwalić za dodatkową oprawę; producenci udostępniają blog z aktualnościami oraz stronę na portalu społecznościowym Facebook.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Drive Policies Management Toolkit (DPOLMGMT)Drive Policies Management Toolkit (DPOLMGMT) 1.00
Wersja stabilna
0.04 MB | 2014-10-10

Ilość pobrań: 181 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Drive Policies Management Toolkit (DPOLMGMT)