w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 265
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

Clean Master 6.0


Clean Master to program pozwalający usunąć z komputera zbędne pliki systemowe, wpisy rejestru oraz śmieci pozostawione przez aplikacje. Kusi przede wszystkim wyjątkowo prostą obsługą, nowoczesnym interfejsem oraz statystykami producenta, według których program jest na tyle skuteczny, iż przy każdym użyciu usuwa średnio 2GB danych, co jest kilkukrotnym przebiciem możliwości oprogramowania konkurencyjnego.

Istotnie skuteczność programu należy uznać za bardzo wysoką, podobnie jak szybkość pracy, która, biorąc pod uwagę ilość wyszukiwanych zbędnych plików, stoi na bardzo wysokim poziomie (w skrajnych przypadkach przyjdzie nam czekać na wstępną analizę maksymalnie kilka minut). Znalezione pliki, które nadają się zdaniem aplikacji do usunięcia, prezentowane są na liście, która podzielona została na kilka sekcji, a one jeszcze bardziej szczegółowo - na katalogi. Dzięki temu dysponujemy szybkim podglądem jakiego typu dane zostały znalezione i na jakie aplikacje ich ewentualne usunięcie może wpłynąć (mowa tu oczywiście o pozytywnym wpływie, który przełożyć się może na przykład na szybkość działania, bowiem Clean Master z założenia wyszukuje jedynie takie pliki, których usunięcie nie przyniesie szkód innemu oprogramowaniu).

Jeśli obawiamy się usunięcia niektórych plików lub ich kasowanie przysparza problemy innym programom, opisywana aplikacja pozwala ręcznie zarządzać wyjątkami, które podczas usuwania zostaną pominięte. Sam proces kasowania jest również szybki, a zakańczany jest ciekawym podsumowaniem, które informuje o skuteczności programu w wybranych sektorach systemu operacyjnego.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (20 głosów)

Strefa Download programu
Clean MasterClean Master 6.0
Wersja stabilna
21.52 MB | 2017-10-30
przejdź Clean Master dla Android

Ilość pobrań: 7087 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 20

Komentarze (5)
Clean Master
avatararrow
~grzes | 2015.02.04 10:31
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przetestowałem,bardzo dobry i bezpieczny,system win 7/32bit działa stabilnie,5/5
Clean Master 1.0
avatararrow
~Krzysztof | 2014.10.06 17:17
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetny program! Nowoczesna grafika.Dokładnie czyści dysk nie czyniąc szkód w systemie. Bezpieczny. Firma Kingsoft mająca siedzibę w Chinach znana jest z solidności i rewelacyjnych rozwiązań. Osobiście mam zainstalowanego antywirusa Kingsoft Antywirus oraz Kingsoft PC Doktor. Oba programy sprawują się doskonale ! Zero wirusów, zero szkód w rejestrze. Programy te dostępne są w programosach. Teraz dołączył trzeci. Rosjanie mówią_Boh lubit trojku_ Szable w dłoń. Dziękuję.
Clean Master 1.0
avatararrow
~Zdzich | 2014.10.05 23:02
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skoro ten soft usuwa na przykład wpisy rejestru etc to chyba logiczne, że antywirus wykrywa go jako coś szkodliwego, a niekoniecznie w tym wypadku tak musi być :)
Clean Master 1.0
avatararrow
~zatkao | 2014.10.05 21:28
-9 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Popatrz kto to wyprodukował i zacnij myśleć kolego. Nic co chińskie i rosyjskie na androida i komputer!!!
Clean Master 1.0
avatararrow
~Maciek | 2014.10.05 20:21
-5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czemu podczas instalacji mój program antywirusowy KASPERSKI pokazuje zagrożenie trojanem? Program mam zainstalowany na telefonie teraz mam poważne obawy co działania tego programu
Clean Master 1.0