w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 571
Wszystkich postów: 946445
Wszystkich tematów: 141306

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7836 dni

Ultimate Settings Panel 6.3


Ultimate Settings Panel to program, który powstał w celu ułatwienia dostępu do najważniejszych ustawień konfiguracyjnych systemu Windows, programu Microsoft Outlook, jak również z wykorzystaniem Config Managera (w wersji 2007 oraz 2012). Stanowi ciekawą alternatywę przede wszystkim dla typowego Panelu Sterowania, w którym nie wszystkie najważniejsze ustawienia dostępne są z poziomu głównej listy (czasem wymagane jest kilka kliknięć, by dostać się do odpowiedniej opcji).

Interfejs programu podzielony został na zakładki, z których każda odpowiada innemu typowi ustawień. Po kliknięciu dowolnej z nich, w głównym oknie wyświetlona zostanie lista dostępnych opcji. Program nie jest nakładką na systemowe kreatory ustawień, a jedynie zestawem odnośników do tych opcji, zatem kliknięcie dowolnego hiperłącza uruchomi typowe, systemowe okno z preferencjami. Ponieważ pomijamy w całym procesie generowanie atrakcyjnych wizualnie okien Panelu Sterowania, można zauważyć nieznaczny przyrost szybkości wyświetlenia żądanych opcji, co dodatkowo potęgowane jest przez dużo szybszy dostęp do listy.

W przypadku, kiedy nie jesteśmy pewni, jakie ustawienia będziemy mogli zrealizować poprzez dostęp do danego menu, warto skorzystać z wbudowanej w Ultimate Settings Panel listy wszystkich wbudowanych odnośników wraz z krótkimi opisami (dotyczą one głównie Config Managera, w przypadku systemowych ustawień aplikacja podaje jedynie nazwę standardowego narzędzia, które zostanie uruchomione). Warto dodać, iż program jest świeżą propozycją na rynku, a producent gwarantuje uzupełnianie programu o nowe opcje oraz zmniejszanie ilości ewentualnych błędów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Ultimate Settings PanelUltimate Settings Panel 6.3
Wersja stabilna
3 MB | 2019-01-14

Ilość pobrań: 551 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Ultimate Settings Panel
avatararrow
~Uwazny_czytelnik | 2014.09.01 12:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
GodMode nie wystarczy?
Ultimate Settings Panel 1.0