w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 247
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

FixWin 2.2 dla Windows 8


FixWin to program dedykowany użytkownikom Windowsa 8 oraz 8.1, który pozwala rozwiązać liczne problemy i drobne usterki, na które może się natknąć użytkownik podczas pracy ze swoim komputerem. Umożliwia nie tylko wprowadzanie zmian mających na celu naprawienie błędów, ale również przed każdą tego typu operacją utworzyć punkt przywracania systemu, na wypadek, gdyby działanie nie przyniosło oczekiwanego efektu.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Jego funkcje podzielono według kategorii, które wyświetlane są w lewej części okna. Dostępne są narzędzia dedykowane usterkom eksploratora, łączności internetowej, interfejsu Modern, narzędzi systemowych oraz dodatków. Po wybraniu jednej z nich wyświetlona zostanie lista dostępnych napraw, z których każda jest krótko opisana, co pomaga ustalić, czy jej potrzebujemy. FixWin może okazać się niezastąpionym oprogramowaniem dla każdego użytkownika, który chce maksymalnie ulepszyć swój system eliminując z niego przykre błędy oraz utrudniające codzienne wykorzystanie komputera niepoprawne komunikaty.

Jedyna dostępna forma wsparcia ze strony producenta programu to forum jego użytkowników. Niestety nie ma możliwości dostania się do niego bezpośrednio z aplikacji. Konieczne jest odwiedzenie tego adresu internetowego. Miejsce to można polecić również w przypadku, kiedy nie napotkamy na problem z pracą programu. Na forum można liczyć również na inne ciekawe rozwiązania kłopotów systemu operacyjnego, dzieląc się doświadczeniem z innymi użytkownikami.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.
W naszej bazie znajduje się również FixWin dedykowany Windowsowi Vista oraz 7.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
FixWinFixWin 2.2 dla Windows 8
Wersja stabilna
0.15 MB | 2015-03-01

Ilość pobrań: 682 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (0)
FixWin