w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 192
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni
pl

WinLogOnView 1.32


WinLogOnView to nieduży program umożliwiający monitorowanie sesji logowania użytkowników do komputera. Pozwala wyświetlać ich godziny rozpoczęcia i zakończenia, obliczać na tej podstawie czas trwania, adres sieciowy, identyfikator użytkownika, jego nazwę oraz grupę roboczą, do której należy. Wyświetlane dane obejmują również informacje z przeszłości, zatem o ile nie korzystaliśmy z innego oprogramowania celowo usuwającego tego typu historię, będziemy mogli przeanalizować sposób wykorzystania komputera nawet w bardzo odległym, od momentu instalacji programu, czasie.

Po uruchomieniu WinLogOnView nie potrzebuje wiele czasu na analizę danych i praktycznie natychmiastowo wyświetla je na liście. Jest ona czytelna, a mimo to dodatkowo można wpłynąć na jej wygląd aktywując opcję automatycznego skracania szerokości kolumn do takiego rozmiaru, aby nie obcinały wyświetlanych informacji, a także kolorowania nieparzystych wierszy na inny kolor. W program wbudowano wyszukiwarkę, dzięki której możliwe jest szybsze zlokalizowanie interesujących nas wpisów w historii. Przydatna może się także okazać opcja eksportowania danych w formie raportu HTML, w którym mogą się znaleźć wszystkie lub jedynie wybrane rekordy ze zgromadzonej bazy.

Dodatkiem jest możliwość wyświetlenia właściwości bieżącej sesji w formie osobnego okna (dowiemy się z niej ile trwa nasza sesja oraz o której godzinie została rozpoczęta). Program należy pochwalić za szybkie działanie oraz bardzo niskie wymagania wobec komputerowych zasobów. Biorąc pod uwagę wymagania (minimum system Windows Vista), WinLogOnView z pewnością będzie działać bezproblemowo na każdej możliwej konfiguracji sprzętu.

Spolszczenie!
Aby skorzystać z języka polskiego interfejsu, należy wypakowany plik z pobranego archiwum spolszczenia umieścić w folderze z aplikacją i ponownie ją uruchomić. Zmiany zostaną wprowadzone automatycznie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
WinLogOnViewWinLogOnView 1.32
Wersja stabilna
0.07 MB | 2018-12-11
Spolszczenie do WinLogOnView

Ilość pobrań: 1040 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
WinLogOnView