w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 162
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni

Boost 1.0.2


Boost to program służący do optymalizacji autostartu i ogólnej wydajności komputera, poprzez zarządzanie uruchamianymi programami i funkcjami. Oparty jest na nowoczesnym interfejsie, którego funkcje można rozdzielić pomiędzy dwa tryby pracy; uproszczony, dedykowany początkującym użytkownikom oraz zaawansowany, który ujawnia wszystkie możliwości programu. Trybu uproszczonego nie należy traktować marginalnie, bowiem jest bardzo skuteczny, a jego ograniczenia pozwalają jedynie zapobiegać przypadkowym, niekorzystnym posunięciom użytkownika wyłączającego kolejne usługi systemu.

Łatwości obsługi sprzyja także fakt, iż przy pierwszym uruchomieniu programu, mamy możliwość skorzystania z czytelnego, graficznego tutorialu, który oprowadza nas po głównych modułach aplikacji i pokazuje jak je obsługiwać (istnieje możliwość pominięcia tego szkolenia). Kiedy Boost przejdzie już do pracy, wyświetlony zostanie aktualny stan komputera bazujący na danych dotyczących czasu ostatniego uruchamiania systemu oraz ilości uruchamianych w tym procesie programów. Jednym przyciskiem możemy przejść do procesu optymalizacji, który, analizując rejestr oraz aplikacje możliwe do wyłączenia, automatycznie podejmie niezbędne decyzje i przyśpieszy pracę naszego komputera. Wśród programów, które potencjalnie mogą zostać wyłączone, program szuka przede wszystkim oprogramowania reklamowego czy szkodliwego dla komputera.

Tryb zaawansowany polecany jest najbardziej wymagającym użytkownikom, bowiem umożliwia modyfikowanie sposobu działania aplikacji oraz ręczną analizę programów, które mogą zostać przemieszczane pomiędzy listami dozwolonych i zablokowanych usług systemowych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
BoostBoost 1.0.2
Wersja stabilna
7.4 MB | 2014-08-11

Ilość pobrań: 579 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
Boost
avatararrow
~Krzysztof | 2014.08.11 16:55
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Działa znakomicie. Przy pierwszym uruchomieniu mój stareńki Aristo zgłupiał. Dałem na odczekanie. Widocznie miał dużo roboty w bebechach. Po kilkunastu minutach ruszyła maszyna i to z jakim efektem ! Zajmuje niewiele miejsca. Nie ma ukrytych opłat. Od początku do końca jest darmowy. Dla mnie bomba !
Boost 1.0.2