w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 738
Wszystkich postów: 946082
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

SystemSwift 2.3.7.2022


SystemSwift to program służący do optymalizacji wydajności działania systemu operacyjnego, rozmaitych aplikacji, a także połączeń internetowych oraz gier. Narzędzie jest banalnie proste w obsłudze i właściwie niemal nie wymaga konfiguracji. SystemSwift automatycznie wykrywa parametry naszego komputera, takie jak system operacyjny, rodzina procesorów, typ łącza sieciowego, po czym pozwala na przeprowadzenie optymalizacji w oparciu o wykryte właściwości oprogramowania i sprzętu. Gdyby okazało się, że podawane przez program parametry nie są zgodne z rzeczywistością, zawsze możemy wybrać je manualnie. W aplikacji dostępne są dwa ustawienia optymalizacyjne – Boost oraz Maximum Boost. Niestety, bardziej wydajna optymalizacja Maximum Boost zostanie odblokowana dopiero po aktywacji pełnej wersji programu. Aby rozpocząć proces poprawy wydajności, wystarczy kliknąć w przycisk „Optimize now”. Po ukończeniu optymalizacji wymagany jest restart komputera. Narzędzie pozwala również na cofnięcie wprowadzonych modyfikacji, w tym celu należy skorzystać z przycisku „Restore”.

W celu zwiększenia wydajności wprowadzane są m.in. następujące zmiany w Windows - naprawa problemów systemowych związanych ze spadkiem wydajności, przydzielenie wyższych priorytetów dla pierwszoplanowych procesów, zaś niższych dla procesów działających w tle, optymalizacja wykorzystania pamięci RAM (kontrola nad użyciem pliku wymiany), przyśpieszenie zapisu/odczytu danych z dysków twardych, poprawa wydajności wyświetlania grafiki (większy FPS w grach, szybsze działanie aplikacji 3D), zwiększenie szybkości łącza internetowego i redukcja opóźnień (czyli np. mniejsze lagi w grach). Jeżeli chodzi o połączenia sieciowe, obsługiwane są niemal wszystkie sieci – kablowa/DSL/WiFi, Verizon FiOS/WiFi, Dial-up 56k, sieć LAN, sieć bezprzewodowa w urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS, Windows Phone, Blackberry OS, sieć bezprzewodowa modemów LTE/4G/3G/2G/Edge, sieć ISDN oraz T1/T3/OC3/OC12+.

Szata graficzna programu została wykonana na przyzwoitym poziomie. Obsługa narzędzia jest tak prosta, że właściwie nikt nie powinien mieć z nią najmniejszych problemów. Gdyby jednak pojawiły się jakieś trudności, w pliku pomocy wbudowanym w aplikację można znaleźć niezbędne instrukcje.

Uwaga!
Program działa również w systemach Windows Server 2003, 2008 i 2012.

Ograniczenia!
Z wersji Trial można korzystać przez okres 30, później wymagany jest zakup licencji na pełną wersję programu (za pośrednictwem strony producenta). W wersji Trial optymalizacja Maximum Boost jest niedostępna.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (8 głosów)

Strefa Download programu
SystemSwiftSystemSwift 2.3.7.2022
Wersja stabilna
6 MB | 2022-03-07

Ilość pobrań: 794 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
SystemSwift