w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 590
Wszystkich postów: 946563
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

ModernMix 1.22


ModernMix jest użytecznym i wygodnym narzędziem przeznaczonym do użytku dla systemu operacyjnego Windows 8, które umożliwia otwieranie aplikacji kafelkowych na pulpicie w oddzielnych oknach.

Interfejs systemu Windows 8 nie przypadł każdemu do gustu i jest w stanie uprzykrzyć życie nie jednemu użytkownikowi. Program ModernMix zdecydowanie ułatwia pracę osobom wykonującym kilkanaście zadań w tym samym czasie. ModernMix zawiera okno konfiguracyjne umożliwiające przełączenie trybu kafelkowego na tradycyjny tryb okienkowy. Możemy zmieniać rozmiar okna danej aplikacji i tym samym odpowiednio rozmieścić kilka okien na pulpicie. Bez tego programu nie byłoby takiej możliwości, gdyż aplikacje otwierają się w trybie pełnoekranowym.

Ważną cechą tego narzędzia jest możliwość uruchamiania aplikacji z jednego paska zadań. Program zapamiętuje nasze ostatnie czynności powiązane z ustawianiem wielkości danego okna. Dla każdej aplikacji z osobna można ustawić tryb wyświetlania okna. Po wciśnięciu klawisza F10, przechodzimy do klasycznego widoku pulpitu.

Program oferuje nam także personalizację ustawień menu start, paska zadań, okien programu Windows, przycisków kontrolnych. Możemy nawet dodać ruchome animacje, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią wygląd naszego pulpitu.

Ograniczenia!
Wersja Trial działa przez okres 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ModernMixModernMix 1.22
Wersja stabilna
5.64 MB | 2015-08-21

Ilość pobrań: 233 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
ModernMix